Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Élőbeszédbe úgy meg vagyok...

Élőbeszédbe úgy meg vagyok magammal elégedve, de ha chatre kerül szóval számítógép vagy okostelo akkor kicsit görcsös leszek és nem tudok úgy feloldódni vagy úgy részt venni az egészbe ahogy szeretnék. Mitől van ez? 17/F

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyádat, ha már a családi kapcsolatokba írtad ki...
2017. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tyűűű... de kemény vagy!
2017. febr. 15. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Akinek írtad, persze, hogy keménykedik, csak nincs hova befektetnie, így frusztrációja okán a hátsó kijáratodat célozta meg. Van ilyen...


Egyébként nagyon általánosan megfogalmazott a kérdésed, nehezen tudnék érdemben válaszolni rá. Bár rendszeresen írok válaszokat, és tudok írásban is fogalmazni. De ennyiből, amennyit megfogalmaztál a problémádról, nincs ötletem.


Viszont egyébként élőszóban nekem is egyszerűbb, gördülékenyebb. Már ha korrekt, értelmes emberekkel kommunikálhatok, nem olyanokkal, aki meg az én hátsó kijáratomat keresik, bAszélgetés közben. :D

2017. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!