Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek ki a kedvenc magyar...

Nektek ki a kedvenc magyar youtuberetek? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 13:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

jó pár youtuber elég béna szerintem, meg nagyon gyökér videókat csinálnak néhányan...


VR-os srácokat szeretem, mert ők csinálnak olyan tartalmakat amik szórakoztatnak, lekötnek...

nem ilyen sablonos hülyeségek, hogy challenge, meg smink...


jó néhány videójukból látszik, hogy vagy értenek az adott játékhoz/termékhez vagy utána olvastak az utóbbi napokban...


de pl ilyen zsozéatya vagy mi a neve, baromira irritál, mintha valami fogyatékos idióta lenne (persze gondolom azért, mert erre van kereslet, de ettől még irritál)


Radics Petit is szeretem, mert azért kreatív amit csinál, mert tényleg viccesek a videói a nagy közönség számára...


van még néhány külföldi videós akiket szoktam nézni...hát sok magyar videós színvonala eléggé messze áll tőlük...


23F

2017. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Semmi. Érdektelenek. Amatőr videókkal nem töltöm az életem, annál drágább.
2017. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a magyar youtubereket, neha nézem Szirmait de mar az összes csatornajarol leiratkoztam. A dancsoera meg fel vagyok de minek, fel eve minden videója után csak nézek hogy most is elbasztam 10 percet az életemből, mar ha végig nézem. A VR-os srácok tartalma miatt egy ideig néztem de a stílusuk nekem nagyon visszatetsző, es ennyi... A többi szimplán nem is érdekel, nincs valós tartalom gyártás.. 25f
2017. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Vidmant és Pamkutyáékat nagyon szeretem. Dancsónak sok régebbi videója van,amiket láttam és tetszettek.De az utóbbi időkben annyira nem tartom már viccesnek,nem szoktam nézni.

És úgy nagyjából ennyi a magyarok közül.

Akit még jó videósnak tartok,az Viszkok Fruzsi. Bár engem nem köt le az összes videója a korom miatt, de fiatalabb korosztálynál nagyon jónak tartom.Szerintem ő a legnormálisabb beauty guru az összes magyar közül. Okos és ezt is közvetíti,hogy jó dolog tanulni, olvasni,művelődni. És nagyon intelligensen kezeli a helyzeteket, nem láttam tőle még egy alpári megnyílvánulást sem..

Míg a többi nagyobb táborral rendelkező beauty gurunál ez nem mondható el..Móni szépségvilága, FollowAnna,Aviana Rahl stb néha olyan hangnemet engednek meg maguknak a rajongóikkal szemben,hogy csak kamillázok...

Karin Dragos videóit szeretem még, nagyon igényesek.És szintén nem az a hálátlan buta liba,mint a 3 lány,akiket fentebb írtam.

2017. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Na ja télleg, Vidman jó de ő hobbiból csinálja és alig-alig van videó.
2017. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem igazán nézek magyarokat, nincs közülük kedvencem.
2017. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Molnár Krisztián! :D
2017. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Vidman-t és a Szirmai féle csatornákat követem, ők elég jók szerintem, illetve néha VR féle gameplayeket is, de csak ha a játék kimbdottan érdekel.
2017. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

Köszönöm, hogy kiírtad a kérdést, ugyanis ötletet adtál!


Ha új ismertséget kötök valakivel és fel akarom mérni, hogy milyen ember lehet, akkor felteszem ugyanezt a kérdést.


Ha bárkit meg tud nevezni, akkor már tudni fogom, hogy ez bizony problémás illető.


Mégis ki az, aki ilyen hülyeségekkel tölti el az értelmes szabadidejét, hogy idióta semmitmondó embereket néz, akik videóra veszik magukat?

2017. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
OwnMcKendryt, Icebluebirdöt szoktam nézni. Szerintem ők megcsinálják úgy a videókat, hogy izgalmas legyen. Csabusa pedig nagyon ért a commandokhoz, és a redstoneozáshoz.
2017. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!