Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok! Milyen zenéket...

Fiatalok! Milyen zenéket szoktatok hallgatni?

Figyelt kérdés
Hogy találtatok azokra az előadókra, akiket kedveltek? Rádióban hallottátok őket, a kortársaitok is hasonlókat hallgatnak, esetleg interneten találtatok rá kedvenceitekre?

2017. febr. 16. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Mindenfele zenet szeretek ami nem radiobarat. Popzene szamomra emeszthetetlen. Altalaban a neten talalok rajuk.
2017. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Skillet

Linkin Park

Green Day

Simple Plan

Starset

Set it Off

Three Days Grace

Thirty Seconds to Mars

Panic! at The Disco

----------------------

Micheal Jackson

Avicci

Selena Gomez

Ke$ha

---------------------

Ezek mellett klasszikus zenét is elég sokat hallgatok, a kedvenc zeneszerzőim John Williams, Hans Zimmer, Danny Elfman.


A többségüket úgy találtam, hogy zenés videót néztem egy sorzatról/filmről, vagy maga a film alá volt bevágva.

16/L

2017. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Mindenfélét, kivéve a metál. Melóm miatt sokat megy a rádió és ott hallom meg őket, aztán TrackID a barátom és segít kinyomozni. :D


29F

2017. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
justin bieber as long as you love me
2017. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Interneten
2017. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Legtöbbet metált. De teljesen eltérő zenéket is. 70-80-as évek zenéit nagyon szeretem mostanában, a lightosabbakat is. Szoktam pop-ot, rock-ot, egy-egy rap számot, klasszikust, klasszikus feldolgozást és film betétdalokat is.

Elektronikus zenében nagyon finnyás vagyok. Nem vagyok oda értük, de nem is hiszem hogy elektronikus zene csak zaj lehet. Azonban a műfaj nagy kedvelőinek is el kell ismerniük hogy a sok összecsapott trágya között nehéz az elektronikus zenék között tényleges műalkotást találni. De vannak.

Rádiót csak kocsiban hallgatok, de akkor is inkább beszélgetést.

18/F

2017. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
trance
2017. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok mindent, főleg "retro" rockot és metált, de van jó pár klasszikus, pop, indie, rap, alternatív, újabb rock és metál (meg azoknak mindeféle alfajai) szám is amit szeretek. A forrásom szintén elég változó, főként az internet, de volt már hogy könyvben olvastam valamiről és utána néztem rá, vagy a tvben hallottam vagy ismerős ajánlotta. Rádiót magamtól nem hallgatok, csak mások hallgatják néha körülöttem szóval tudom mi megy ezért biztonsággal kijelenthetem, hogy azt nem igen hallgatom:D A kortársaim nagy része kb így reagál ha mutatok nekik zenét: "Mi ez a sz*ar?! Kapcsold már ki!":D 19l
2017. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2017. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mindig mást.Van,hogy anime zenéket,van hogy koreai rockot,van hogy Örömódát xD filmzenéket,klasszikus zenét,2000-es évek eleji R&B-t,rockbandákat pl.seether,vast

meg még rengeteg mindent

2017. febr. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!