Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki értelmezné a helyzeteme...

Valaki értelmezné a helyzetemet? Nem tudom, mit kéne tennem.

Figyelt kérdés
Furcsa vagyok.Érzékeny a külvilági ingerekre,szeretek túlgondolni dolgokat,rendkívül empatikus személyiség vagyok.Sokszor próbáltam már mások kedvéért normális lenni,de sose jött össze igazán.Mindig kinéztek egy kicsit.Ez mostmár ott tart,hogy ha közösségbe kerülök kénytelen vagyok egy számukra kialakított képet mutatni.Persze,ezért szenvedek belül.Így nincsenek is igazi barátaim sem.Pedig olyan jó lenne néha valaki,aki megért...Mit tehetnék?Tudom ,,vállald fel magad,és majd hozzád csapódnak,akik igazán értékelnek"-hallottam.De ez nem ilyen egyszerű.Semmi sem egyszerű.
2017. febr. 16. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Fú,én is ilyesmi vagyok sajnos.Ott kötöttem ki,hogy tök egyedül vagyok és nem megyek sehová.Bocs,tanácsot nem tudok adni,csak gondoltam "szólok" hogy nem vagy egyedül,és hogy mindig van nálad rosszabb.xD
2017. febr. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!