Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok együtt lakni koliban vele?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel most kerültünk egy szobába mert akartam. Nagyon szeretem Őt, csak ő nagyon nem a rendrakós fajta.A másik régi szobájában konkrétan állt a retek a hűtőn és zacskóba gyűjtötte a szemetet. Zsepik a földön stb stb.

Most egy szobában vagyunk ugye és most még itt nem csinálja, viszont összevissza pakol mindent és nem rak el semmit kb a helyére.

Engem ez úgy zavar. Én mindig tisztaságot és rendet hagyok magam után de olyan rossz hogy semmire nem jó mert a szoba másik fele tiszta kosz meg rendetlen.

Mit csináljak?

Nem akarom megbántani mert barátnőm de nagyon idegesít ez.....

21/L


2017. febr. 17. 19:06
 1/1 Catlin válasza:
100%
Szerintem egyszerűbb lenne ha megkérnéd, hogy pakoljon el maga után. Esetleg ha nem csinálja utalnál is rá.
2017. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!