Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan van ennyi gazdag vagy...

Hogyan van ennyi gazdag vagy álszegény, gyenge gondolkodású aki idehaza közel 300-420. 000Ft - ot kiad egy telfonra?

Figyelt kérdés

Mindig sírnak jaj az iPhone ilyen drága, olyan drága évről évre drágább. Nem tudom miből fogom megvenni aztán, megjenés után már a kezükben villog.


De ahogy kinéznek ezek szakadt kínai cipő, nájlon nadrág, hiányos fogak. Otthon omlik a ház stb.


2017. febr. 18. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
A kérdésed elolvasása után rájöttem nem csak irigy vagy és másik életével foglalkozó unatkozó, de még arról sem hallották hogy lehet telefont előfizetéssel részletre venni...csak szólok! Nem kell egyből kifizetni.
2017. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
96%

Most akkor mi a kérdés? Ott van a válasz benne.


Amúgy simán lehet venni előfizetésre telefont.


Egy 4-5 ezres előfizetéssel már "csak" 220 ezer az i7, 8 ezres előfizetéssel meg 200 ezer. Vagy törleszti havi 15 ezres számlával még a "csóró panelproli" is kigazdálkodja.


Egyszerűen ez van, manapság a telefon lett a státusszimbólum ami mindenkinek kell.

2017. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem is akartam iPhone-t, de tudod, szerintem mindenkinek legyen az egyéni problémája, hogy mire mennyit ad ki. Egy átlagos keresetű embernek pedig azért nem annyira lehetetlen összespórolni annyit.
2017. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na ezért van ott az ország ahol, 5-ezer Ft-ot nem tud félre tenni havonta, de area van ész, hogy előfizetésre, hitre, uzsorára vásároljon egy olyan telefont amire abszolút nincs szüksége. Egy 110ezres telefon is van olyan jó mint az iPhone.
2017. febr. 18. 11:29
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nem vagyok irigy, csak a fejem fogom a sok előfizetés embert látva, inkább félre kéne tenniük azt a pénzt.
2017. febr. 18. 11:32
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
És minek 110-ért telefont venni? Nekem pl. 40 ezres van, ennél többért mi a fenének? Ja, és nem vagyok csóró.
2017. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"De ahogy kinéznek ezek szakadt kínai cipő, nájlon nadrág, hiányos fogak. Otthon omlik a ház stb."


Az ilyenek nem szoktak vadi új Iphone-t venni. Ezeknél max sok éves elavult potom pénzért vett használt Iphoneokat láthatsz.

2017. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 llorTllorT ***** válasza:
60%
a hülyeproletár mindenre képes a rafinált ájfos ezt ki is használja. fél évnyi fizúját odaadja telefonra.inkább nem eszik-iszik de telefon a legdrágább ájfos legyen neki.pfff. meg is érdemli .
2017. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Szépen megfogalmaztad a kérdést.


Na szóval régen is ez volt kb. Ház előtt drága Mercedes autó, és milyen a ház: penészes, romos.


De a Mercit meg kellett venni, omlik be a ház teteje? Kit érdekel, a Merci az Merci.


Én is látok ilyet villamoson pl. szakadt farmer, koszos, szakadt cipőjű ember, telefonja: Iphone 6.

2017. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most egyébként egy 30 ezres Lenovo-m van. És tökéletes. Ennyi.
2017. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!