Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az élet egy tipikus...

Milyen az élet egy tipikus nagyon gazdag családba?

Figyelt kérdés
milyen problémák lehetnek?

2016. okt. 1. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Pl. probléma lehet a ragok helytelen használata. Ha észreveszik, beíratnak egy (esetleg bentlakásos) nagyon drága iskolába, hogy kikupálódj. ;-)
2016. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

#1 :D

Kérdező: miért érdekel?

2016. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Kinek mi a nagyon gazdag ugye. Az én családomban: apukám alig van otthon, folyton külföldi delegációs kiküldetésekre megy, anyukám pedig egyedül látja el a háztartást és emiatt ideges.Tehát alig látom apukámat, anyukámat látom ugyan, de ő meg állandóan ideges, és rosszkedvű, mert neki is hiányzik apa.
2016. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem relatíve kevés az itt válaszolók között a tpikius nagyon gazdag családból való, kevés hiteles válasz fog érkezni.

Feltehetően ugyanazok a problémák jöhetnek elő, amik minden családban, talán a pénzkérdést leszámítva.

Az egyetlen "tipikus" probléma, amit a (nagyon) gazdag családoknál láttam, a gyerekeknek minél jobb taníttatása, bármi áron.

2016. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

tök mindegy mennyire gazdag.

Egy gyerek csak a kocsi, telefonig lát.

De a gazdagabb családokban az apa a gyerekekkel is főnökösdit játszik, ha mégse, beiratja heti 5 különórára és a gyerek összeommlik.

2016. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, ezt honnan veszed? Engem nem írattak be semmire amire én nem akartam, és főnökösdit se játszik velem... A pénzesebb emberek is ugyan olyanok mint bárki más, közöttük is vannak jó és rossz szülők, ezen pedig a pénztárca vastagsága nem változtat.
2016. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
hát az biztos nem lehet probléma,hogy nincs külön szobájuk és magánszférájuk stb. Esetleg ha valami betegségük van ,mert úgy születtek,az problémájuk lehet pl.
2016. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
HÁT SAJNOS NEM OLYAN MINT A MI CSALÁDUNKBA.
2016. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Boldogok és élménydúsan élnek,a gyerek kisportolt jól öltözött,aki naponta màs fullos nôt dug meg,mellette beszél 2-3 nyelven és folyamatosan fejlôdik.
2016. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!