Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés szorongani?

Milyen érzés szorongani?

Figyelt kérdés
szorongás.hu-n a megjelenési formáknál a gad tüneteinél igazából kb mind jellemző rám, de én nem szorongok. Viszont felkeltette az érdeklődésem: milyen érzés az, ha szorongsz?

2017. febr. 18. 18:45
 1/7 evimeri ***** válasza:
Ha vannak tüneteid akkor miért mondod, hogy te nem szorong? Egyébként mi az a gad tünet?
2017. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 evimeri ***** válasza:
Megnéztem mi az a gad. Hát ha ilyen tüneteid vannak, mégis csak szorongsz.
2017. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jó érzés.
2017. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsesz, ott rövidítették, de gondoltam, hogy csak az oldalon. www.szorongas.hu Ha megnézitek, megtaláljátok, azt írja "generalizált szorongás".

Szerintem ez az oldal nem hiteles, mert eszerint ezek a tünetek "nyugtalanság vagy idegesség, „felhúzottság” érzése

fáradékonyság

koncentrálási zavarok, „gondolkodásképtelenség”

ingerlékenység

izomfeszültség

alvászavar (elalvási vagy átalvási nehézség) vagy nyugtalan nem kielégítő alvás"

Az izomfeszültséget leszámítva minden meg van, de nem szorongok.

2017. febr. 18. 20:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy nem jó, de kicsit bővebben milyen? Eddig azt hittem, hogy folyamatos idegesség, nyomasztó érzés (ez fele-fele időben meg van), meg félelem nem is tudom... Ezek szerint rosszul hittem és nem ilyen?
2017. febr. 18. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Mintha minden ok nélkül folyamatosan,de nem egyenletesen(időnként enyhébben, máskor erősebben) lámpalázas lennél, ideges lennél,gyomoridegességed lenne, feszült lennél.Félnél valamitől,de nem tudod mitől.
2017. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és utólag is bocsánat, ha kicsit bunkó voltam. Tényleg nem lehet jó érzés
2017. febr. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!