Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pozitívan változtam, de miért...

Pozitívan változtam, de miért nem érzem úgy?

Figyelt kérdés

Szakközépiskola után egyből a bűnözés útjára léptem, hiába volt mellettem egész életemben édesanyám, aki mellettem volt, nem volt elég visszatartó erő. Akkoriába jól éltem. Saját albérlet, saját Audi A6 És mindig volt pár százezer a zsebemben. Egyszer egy nap elkaptak a rendőrök, és előzetes letartóztatásba helyeztek 1 hónapra. Miután szabadlábra helyeztek, autómat elkobozták, majd 6 honap mulva adták vissza, és lefoglaltak tőlem 1.1 millio ft-ot. Szabadlábra helyezésem után kajára nem volt pénzem, a lakásom nem tudtam fizetni, egy 23 éves srác voltam, 1000 ft al a zsebembe. Visszamentem anyámhoz... Kb 2 hónap után nagy noszogatásra elmentem, dolgoztam egy két munkahelyen amik nem igen jöttek be, nagyon nehezen viseltem hogy ezek után valakinek alá legyek rendelve. Aztán elmentem egy fémipari céghez, ahol 2. Éve dolgozom. Havi 140.000 forintért. Teljesen megváltoztam mindent magam mogott hagytam mar szorakozo helyekre sem jarok, a penzt sem koltom hisz nincs mit.. :)

De mostanság elkezdett nyomasztani az egész... Bele untam, de tudom így jó ahogy van.... Viszont már nem néznek fel rám az emberek mint akkor...(Ez kell hozzá hogy felnézzenek rád?)

Egy relatív sablonos életet élek a barátnőmmel, akit 2 éve hasonló körökből szakitottam ki mint amiben akkoriába mozogtam. Most o is dolgozik mar kb 1,5 éve normalisan. De valamiert akkor nagyobb magabiztossaggal kiegyensulyozottsaggal eltem mint most. Miert van így?



2017. febr. 18. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert neked az az élet hiányzik, az vagy te. A leirtakból eltudom képzelni mibe mozogtál én is ezekbe a körökbe mozogtam. Igaz én nő vagyok de nem egy embert vittek el a szemem láttára bilincsbe. Nekem is lett egy párom aki miatt mindent eldobtam senkivel nem foglalkozok inkább nem megyek ki az utcára csakhogy nehogy szóba hozzanak vagy betaláljanak. Mindennap a buli speed csavargások körülöttem egy csomó k*urva stricik stb. Nekem A4-em volt nem én vettem az akkori párom.😅😅 Volt egy két igazi barátnöm akivel tényleg akárhova beléptünk miénk volt minden. Akárkinek feláltunk nem ismertünk félelmet. És mivan most?? Itthon ülés senkivel nem tartom a kapcsolatot kerülöm a várost(vidékwn lakom egy városba) és tudod mit hiányzik a multam és neked is mert olyan a véred.
2017. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, en is eltuntem szinte teljesen néhány éve... Én is vidéken lakom. Meglehet hogy az vagyok, igazábol az is lehet hogy ez önmegtartóztatás. De legalabb nyugodtan alszom, tudok örülni az apró dolgoknak. Akkor ha havi 1 milliot kerestem kevés volt.... Most tudok orulni ha veletlen a tuloraim miatt 160 korul van a fizetesem :)
2017. febr. 18. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen a te helyzeted más. Jobb így nyugott a lelkiismereted nyugottan alszol sajnos valamit valamiért. És te csinálod jól mert a legtöbb embert elvakítja a könnyűpénz aztán azon kapja magát hogy jönnek érte azt viszik befele évekre. Lehet talán neked szerencséd volt és a joisten csak figyelmeztetett azzal az egy hónappal. Ne foglalkozz senkivel mire neked családod lesz nyugott élettel mások bent ülnek. Ha megteheted költözz el és nem fog zavarni ha meglátsz olyanvalakit az utcán nem térnek vissza a régi érzések és nem lesznek olyan gondolataid amiket fent leirtal ugye ha nem ismer senki nem tudja kivoltal akkor nimcs miért ilyeneken gondolkozni.
2017. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!