Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szeretitek a gizda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szeretitek a gizda fiúkat vagy pozitívan változtam a szemetekben?

Figyelt kérdés
Gimis koromban 60-65kg voltam 185 centis testmagassághoz...aztán emberesedtem,izmosodtam kicsit,lettem 72-75 kg teljesen szikáran,minimális zsírral.Aztán elkezdtem súlyzózni,tömegelni...még mindig csinálom,jelenleg 85kg vagyok 188 centihez.A gond az,hogy lett egy kis felesleg a hasamon,főleg az alsó részén és még nem akarok elkezdeni aktívan kardiózni és diétázni amíg nem leszek kb.95kg...szóval esélyes,hogy jönni fog még felesleg,bár szerencsére az ektomorf alkatom miatt nem vagyok hajlamos zsírosodásra,de amennyit zabálok,marad egy kicsi.Jobban tetszik az ilyen alkat nektek vagy jó a vékonyabb,esetleg a gizda?
2014. júl. 6. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj de jó....egy magas, vékony srác. Hogy hiányoztál.....:)
2014. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok már vékony
2014. júl. 6. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindjárt jönnek a testedzők,meg akik profinak hiszik magukat és megmondják hogy mi van.
2014. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak az izom a lényeg, azt szeretik a p_csák!


Üdv: Gyúrós Jani

2014. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért kell túlzásba vinni?
2014. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!