Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vonzó, szexi vagy inkább...

Vonzó, szexi vagy inkább taszító, mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Szemüveges nőkről lenne szó. Az a helyzet,hogy szemüveges leszek és nagyon szokatlan,lehet szép,vonzó egy szemüveges nő vagy elég nagy hátrány esetleg zavaró?

22/N



2017. febr. 19. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semleges.
2017. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem tetszik.
2017. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a szemüvegtől semmilyen.

Ha mondjuk egyébkènt csinos és igényes vagy akkor egy jól megválasztott szemüveg öltöztet, sokat dobhat a megjelenéseden.

De egy más stílusú szemüveg akár idétlenné vagy gyerekessé tehet.

De ha most egy igénytelen, tohonya nőci vagy akkor semmilyen szemüvegtől nem leszel szexis.

2017. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg semleges. Ez olyan, mint amikor megkerdezi valaki 30 evesen, hogy: van jogsim, meno vagyok vagy luzer?
2017. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
49%
Igenis szexi!!! 😊
2017. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Helló, én lány vagyok, de szeretnék írni a szemüveges pasikról. Nálam nem hátrány, ugyanonnan indul egy szemüveges meg egy nemszemüveges is; csak ízlésesen legyen amúgy a szemüvege megválasztva. Mármint minél ízlésesebben, mert nem tudom, hogy olyan klasszik régebbi fajtákat árulnak-e; amelyiket én most magam elé képzelem. Szóval számomra nem befolyásol semmilyen irányba semmit, hogy van-e adott illetőnek szemüvege, vagy nincs. Nem ad hozzá semmit, de nem is vesz el.
2017. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem szemüvegfüggő szerintem, inkább attól függ ki mennyire ad magára. Láttam nagyon kívánatos lányt szemüvegben és láttam nagyon visszataszítót szemüveg nélkül. Nem a szemüveg teszi a széplányt, hanem a smink a szemüveg alatt... :-)
2017. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól megválasztott szemüveg jobbá tehet. Egy rossz pedig rosszabbá.
2017. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy szemüveges leszel nem kell a legrosszabbra gondolni. Keretválasztásnál kell figyelni arra hogy olyat válassz ami megy az arcod vonalához, neked is tetszik és nem kényelmetlen számodra a viselése. Nem kell rögtön a divatos kereteket megpillantanod ami lehet nem is állna neked jól. A barátnőm tavaly nyáron csináltatott új szemüveget, eddig vékony keretes szemüvege volt ami nagyon jól állt neki. De most akkor rábukott erre a divatos régi stílusú vastag keretes szemüvegre ami az ő kerek arcán nem igen áll jól. Oké hogy neki tetszik, de már sokan megjegyezték hogy nem passzol hozzá igazán ez a fajta stílus, de mivel ő ebben jól érzi magát, magas az önbizalma így én ráhagytam a dolgot, igazából neki kell hogy tetsszen. Én is szemüveges vagyok de már 4 éve kontaktlencsét hordok mivel a munkám miatt a sima szemüvegem nem viselhetem a munkahelyemen csak a munkavédelmi szemüveget, persze a cég csináltat speciális munkavédelmi szemüveget amit a lencsénk dioptriája alapján csináltat meg, de az a szemüveg elég brutális, és kényelmetlen, de kontaktlencsével hordhatom a biciklis szemüveg stílusú munkavédelmi szemüveget.
2017. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Semleges, párkapcsolatnál hátrány ha már fiatalon rossz a látása.
2017. febr. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!