Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi vagy taszító, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi vagy taszító, ha egy lány eljátsza a butácskát?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 21:20
 1/6 Bino ***** válasza:
Nekem minden esetben taszító, még úgy is, hogy lány vagyok.
2015. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább tegye a butácskát, mint az okosat. Utóbbi borzalmas társaság.
2015. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mutatja, hogy könnyen kihasználható,dugható.
2015. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
maximum előjátékként
2015. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

nagyon nem kell rájátszani :) megy az nekik tapasztalataim szerint


egyébként mi szexi lenne azon hogy egysejtű szinten van? hm hm nem tudok rájönni.


viszont! legalább jókat nevethetek rajta! de ez is egy darabig vicces,aztán idegesíteni kezd.

2015. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én férfiben szoktam hasonlót csinálni. Nem azt mondom, hogy játszom a sík hülyét, de a palimadarat elég gyakran. És ha a nő ezt megpróbálja kihasználni, akkor nagyon izgalmas meglepetésekben lehet része, bár sejtem, hogy nem erre gondoltál.
2015. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!