Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok! Mi az a ruhadarab/öltö...

Srácok! Mi az a ruhadarab/öltözködési stílus ami taszító számotokra?

Figyelt kérdés
És ha már itt tartunk, mi az ami vonzó/szexi számotokra?

2016. máj. 6. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
tapadós felső,mini nadrág szoknya,tűsarkú,brutál sexy.
2016. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

Igényesség, stílus ami fontos. Egyező bugyi és melltartó az alap. Magassarkú az alap, de ha melegítőben van vagy csak kiszalad valahova akkor lapos. Az összhang a lényeg.


Vonzó, a szoknya, combfix, magassarkú, farmer és ing.

2016. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Konkrét ruhadarab, ami taszító számomra, nem nagyon van, talán a trapéznadrág. Ez meg vonzó: [link] :D
2016. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
77%

Neonszínű, feliratos melegítő cuccok borzasztó idiótán tudnak kinézni.


Az elegancia vonzó.

2016. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
93%

A pelenka nadrág tudod amelyiknek az ülepe kb térdmagasságban van és kb úgy néz ki benne az összes szerencsétlen mintha besz*rt volna... Meg a tüdőig feltépett nadrág... Ezek ilyen nézd de trendi meg szexi vagyok mert fel merek venni ilyen f*st ami ráadásul ku***ára nem is illik hozzám de most ez a menő szóval muszáj dolgok amitől hányingerem van...


Szexy ha egy nőnek van saját stílusa amiben jól érzi magát és ezt fel is vállalja. Ez ugyebár kisugárzás formájában látszódik is. Meg megfelelő alakú és alkatú csajon a cicanaci is elég szexy tud lenni :D

2016. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Taszító: a nagyon csilivili és túlkomplikált öltözködés, az egyszerűség jobban vonz.


Vonzó: tudom, fura egy ízlésem van, de nekem személy szerint nagyon bejönnek az uniszex -vagy férfipólók, ingek egy lányon.

Persze vannak egyéb ruhadarabok is, amik beindítanak, de ez az előbbi, az egyik nagy gyengém.

2016. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Vonzó: magas sarkú, combfix, korszázs.


Taszító: olyan ruhadarab, ami az utcán sokat mutat, vagy épp k*rvás benyomást kelt.

2016. máj. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
lány vagyok és a válaszokat olvasva (1-2 kivétellel) azt kell mondanom, hogy a férfiak többnyire tényleg a kur vás, közönséges lányokat szeretik:DDD cicanaci meg full átlátszó pi csaruha, anyám.. magassarkú alap??!! jézusom nőjetek már fel ebből a középszerű proli ízlésből!
2016. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%

Utolsó: ha neked proli a magassarkú, akkor neked kellene felnőni. Én nő vagyok és ha nem túrázásról van szó, akkor mindig az van rajtam, és nincs semmi baja a gerincemnek, sőt, anyukám az azt hord aki +40, mindig és neki sincs semmi baja. Ha valaki stílusosan van felöltözve, akkor egyik sem qrvás.


Akikkel eddig találkoztam, ők szerették a farmer ing/top kombinációt magassarkúval. Ruha, szoknya-blúz/ing.


Taszító ami koszos, elhasznált, nem összeillő, a balettcipő, csillámos vagy flitteres, na ez a proli nem a magassarkú.

2016. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

nem a magassarkúra írtam hogy proli. hanem mondjuk a nadrág helyett hordott cicanacira vagy a full átlátszó miniruhára. meg mondjuk úgy általában ez a felfogás eléggé balkáni a férfiak részéről, hogy szűk, rövid, sokat mutató = jól néz ki. nyilván szexuálisan ettől indulnak be, de jobb ízléssel rendelkező, intelligens férfi már túllépett ezen, hogy vizuális inger alapján gondoljon valakit csinosnak.


amúgy igen, nyilvááán mindenkinek van egy ismerőse, aki "cigizik, iszik, szalonnát eszik és mégis 100 évig élt", de attól még cigizni, inni és túl sok zsírt enni nem egészséges, ugyanez vonatkozik a magassarkúra is. de mondom, nekem nincs vele bajom, felőlem hordj minden nap, de azért az ilyen férfiakat képenröhögöm, akiik szerint a magassarkú ALAP. gondolom náluk meg a hugo boss öltöny az egymilliós órával és drága, többszázezres cipővel az ALAP mindennap. arról nem is szólva, hogy én pl. amúgyis magas vagyok és szép hosszúak a lábaim, nincs szükségem ilyen trükközésre, hogy jobban nézzek ki.

2016. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!