Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg akarok halni! Szeretnék...

Meg akarok halni! Szeretnék egy barátnöt csak elég luzer vagyok a csajozásba! Úgy érzem nincs értelme az életemnek. Hogyan a leg könnyebb meg tenni? 25f

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 13:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire ostoba!!! Volt már barátnőd ? Milyen magas vagy ? Hány kg? Segítek csak ilyeneked verd ki a fejedbol.
2014. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. Én mondjuk tudom, hogy, hogyan lehetne megtenni, de sajnos tartozom pár embernek azzal, hogy élek és itt szenvedek ezen a sárgolyón.


24F

2014. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ne legyetek ilyenek nem csak a kinezettel lehet hódítani .
2014. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
nekem eddig semmivel se sikerült!
2014. okt. 12. 13:27
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens vagyok, művelt vagyok, kedves vagyok, bejártam, fél Európát, király szakmám lesz, egy év múlva lesz diplomám, onnan max két év és saját lakást tudok venni... Ez mind kevés. Ha nem vagy nagypofájú kihaénnem kigyúrt bunkó, nem kellesz a nőknek.
2014. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ne itt várj tanácsokat a meghaláshoz! Nem lúzer vagy, hanem kissé gyerekes. Olvass, művelődj, járj társaságba/uszodába/edzőterembe/kiállításokra, meglátod, nem is olyan nehéz ismerkedni. Utána megy minden, mint a karikacsapás!
2014. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"Olvass, művelődj, járj társaságba/uszodába/edzőterembe/kiállításokra, meglátod, nem is olyan nehéz ismerkedni."


Mert, hogy ez így megy...


Azt hiszem kijelenthetem, hogy olvasott és művelt vagyok. Járok társaságba, alkalmanként önkénteskedem is, csak most nem nagyon van időm, szakdoli és egyéb baromságok miatt. Semmi hasznuk nem volt.

2014. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
5-ös, nálam az mind fontosabb szempont, amit magadról mondtál, mint az, amit úgy állítottál be, hogy ez kell a nőknek.:) Amit a végére írtál, kifejezetten utálom, és még barátként sem tudom magam mellett megtűrni azt a kategóriát.
2014. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 bumbi02 ***** válasza:

Már ezerszer leírtam. Nem leszel te öngyilkos. AKi öngyilkos akar lenni, az megteszi, aki csak önsajnáltatni akar, figyelmet felkelteni, az pedig fenyegetőzik vele.


Az ide írogató huszonévesek meg ne csodálkozzanak, hogy nem kellenek a nőknek, amíg ők csak annyit látnak az egészből, hogy a nőknek a kőbunkó "ki ha én nem" pasik kellenek.


A nőknek az kell, hogy nőnek érezhessék magukat egy férfi mellett. Egy siránkozó srác mellett, aki a saját sikertelenségét a nők ízlésficamával magyarázza, nem hinném hogy igazán nőnek éreznék magukat.


Átlagos kinézetű vagyok, nincs diplomám,mert a szakmámban szeretek dolgozni, nem vagy se gazdag, se szegény, mégis van barátnőm. Persze, ezernyi példát hozhatnánk itt arra, hogy nem csak a bunkó, "Menőcsávóknak" vannak barátnői, ti akkor se vennétek észre, mert siránkozni egyszerűbb.

2014. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
én se vagyok se gazdag se szegény még sincs barátnőm!Pedig a munkahelyemen sok nő dolgozik!És az életkedvemet eléggé elvette hogy ilyen béna vagyok a csajozásba!
2014. okt. 12. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!