Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket lattak mar meztelenül...

Titeket lattak mar meztelenül vagy esetlwg feherneműbe hasonló korosztalyu emberek csak az ellenkező nemből? Elmeselitek?

Figyelt kérdés
Engem a multkor igen de nagyon ciki volt.
2017. febr. 20. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még idén. A lányoknak nem jutott öltöző tesi előtt, ezért az osztályban öltöztünk. Egyik fiú bejött az osztályba és pont szembe találtam magam vele. De nem volt nagy ügy, mivel nem vagyok nagy szám :D Szóval végül is ez semmi volt. 15)L
2017. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Berserker88 ***** válasza:
Barátnőim naponta láttak meztelenül. :D
2017. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hát hasonló korú emberek... Igazából azok a lányok, akikkel lefeküdtem. De... Pl. kb 1 hete volt, hogy berúgtam és meztelenül mentem le a játszótérre... Másnap kaptam egy pár pofont a kedves anyukáktól! :D
2017. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lol, #3, hány éves vagy?
2017. febr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
18 vagyok, de azt ne kérdezd, hogy miért voltam a játszótéren, mert én magam sem tudom... Nem emlékszem semmire... A lényeg az, hogy megyek az iskolába és, akkor megáll elém 10 nő... De amúgy olyan kedvesek voltak... Megúsztam 20 pofonnal, ezaz!!! :'D
2017. febr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#11, Lesz az még több is! ^^


Engemet sem látott még hasonló korú meg meztelenül. De pl. a bátyám egy párszor látott már, csak mert volt olyan kedves és nem kopogott! :D

2017. febr. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

11? :O

Na mindegy, tudom, hogy nekem szólt... Remélem nincs igazad! :D

Egyébként egy párszor meztelenül nyitottam ajtót... Ez még nemis lenne akkora probléma. Csak aztán véletlenül a 11 éves lány unokatestvéremnek is meztelenül nyitottam ajtót... Azóta többször nem pucérkodtam otthon! :'D

2017. febr. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pár osztálytársnőm meg 1-2 bnőm már látott meztelen öltözködés v zuhanyzás közben, de ez sztem természetes.

Bátyám is látott már párszor, végülis nem vagyunk szégyenlősek, ez sem különös.

Szerencsére idegen nem látott még, legalábbis nem tudok róla :)

15L

2017. febr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jajj, bocsi 5-ös, nem tudom miért 11-et írtam! :D
2017. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hat mi nalunk a suliban (gimi) sose volt ebbol nagy ugy. Ha ugy adodott siman atoltoztunk mindig egy mas elott fiuk-lanyok. Osztalykirandulason is mindig egyutt aludtunk vegyesen, ki-ki a sajat tarsasagaval. Meztelenul mondjuk nem lattok sose ha a parkapcsolatokat nem vesszuk figyelembe.
2017. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!