Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit érzek a tanárom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek a tanárom iránt. Valaki segítene akinek már volt hasonló esetben része?

Figyelt kérdés
Szóval van egy tanár a sulinkban és kezdetben mindig izgatott lettem ha láthattam és óra közben legszívesebben megcsókoltam volna.Aztán nemrég valami megváltozott. Már nem dobban nagyokat a szívem amikor meglátom viszont még mindig meg akarom ismerni közelebbről. Kiszerettem volna belőle? De akkor miért idegesít ha más lányokkal beszél? És titokban mindig remélem hogy összefutunk valahol. És őt látom akárhányszor becsukom a szemem és az álmaimban is velem van.Akkor pontosan most mi is a helyzet? Mit kéne tennem?

2016. nov. 30. 16:03
 1/5 anonim válasza:
Mennyi a korkülönbség?
2016. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teperd le és d#gj vele.
2016. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez csak tini fellángolás, jelzés hogy keress magadnak egy veled egykorú partnert, akit szeretsz
2016. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez rajongás
2018. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit tanít ?
2018. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!