Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vesz el tőlem az élet...

Miért vesz el tőlem az élet mindent?

Figyelt kérdés
Ez a hét kivételesen jó volt. Elvesztettem a munkámat. Barátnőm elhagyott. Barátaim is. Anyukám beteg lett.
2017. febr. 23. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Oszt még csak csütörtök van!


Ez nem fog segíteni, mikor szar időszakom volt nekem sem segített, de annyiszor megkaptam, hogy muszáj továbbadnom:

Csőstül jön a baj! illetve Rossz után jön a jó!

És tényleg így van, most már nyugodtabb a helyzet, volt egy kemény 1,5 év, amikor minden rossz, ami emberrel megtörténhetett, megtörtént. De ez van, itt vagyok, élek, most már legalább ugyanezek nem fognak megtörténni.

2017. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De en nem birom ki mar. Sok ez nekem.
2017. febr. 23. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Tesó, üdv a klubban. Nekem hasonló volt két éve, csak engem a feleségem hagyott el, barátaim is szartak rám, munka nekem is ugrott, mellé még autoimmun betegségem is van, és az is fellángolt, elég durván a stressztől. Nem vesz el tőled az élet mindent. még élsz, egészséges vagy, lesz ez jobb, csak légy türelemmel. Anyukádnak jobbulást! És próbálj meg gondoskodni róla.
2017. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem bírod. Így vagyunk tervezve, hogy bírjuk. Az eleje szar, utána megszokod. Én már egy pár hónap után úgy vártam a következőt, mint kisgyerek a karácsonyi ajándékot, "ugyan mi lesz az, mennyit fogok vele játszani"?
2017. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hugyosgalacsin ***** válasza:
20%
gondolj arra, hogy egyáltalán megadattak neked ezek a dolgok, velem egyetemben sokaknak ezeket nem adja meg az élet
2017. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És? engem is. megyek tovább, küzdók tovább.

https://www.youtube.com/watch?v=-vtYoo0BD30

2017. febr. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bemutatok az életnek, küzdök, bxxza meg , azért vagyok, hogy csináljam,
2017. febr. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!