Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokan zseninek tartanak....

Sokan zseninek tartanak. Viszont mindent tulgondolok, erzelmi tekintetben is, nemcsak az elet mindennapi dolgaiban, ezert nagyon kiegyensulyozatlan vagyok. Lehetseges, h tulmukodik az agyam?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

,,Zseninek tartanak" miközben túlreagálsz dolgokat és emiatt kiegyensúlyozatlan vagy?


Gondolkozz már ember, nincs összefüggése az egésznek!

2016. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy zseni. 3 mondatban önellentmondásra jutottál, nem létező kifejezéseket használsz (aka túlgondol), tudásbeli hiányosságaid vannak (az agy nem tud túlműködni). Az, hogy szükleid vagy éppen simerőseid szerint te vagy a legszebb és legokosabb nem objektív igazság.
2016. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De van. Mert sztem nem vagyok zseni, csak tulmukodik az agyam, s ezt tudom a tudomanyos palyamon is kamatoztatni. A stilusbol meg vissza lehet venni.
2016. szept. 3. 21:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerintem zseni. De ennek örülj, mert egy zseninek sokkal nehezebb az élete, mint egy átlagembernek.
2016. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled! De nem gondoltam még olyanra hogy túlműködne. Csak örüljünk neki!
2016. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Senki nem születik zseninek, csak hamarabb elkezdi érdekelni egy terület. Ilyen nincs, hogy na most valaki hupsz zseninek születik... nem,csak azzá válik ( persze lehet magasabb IQ-ja ami viszont arra ad magyarázatot, hogy hamarabb ,,érik'').
2016. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Túlműködik az agyad. Jesszusom. Honnan szeded ezt a baromságot? Ez a zseniség a család szerint, olyan lehet, hogy vakok között a félszemű a király.
2016. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az agy tulmukodes nem ez, hanem pl. az epilepszia es mas neurologiai betegsegek.
2016. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Én úgy fogalmaznék, nem használod ki teljesen a lehetőségeidet. Az agy max 10%-át használja a hétköznapokban az ember, de ott van a másik 90. Szeritem te azért érzel így, mert tudod, hogy még többet bírnál, csak nem tudod mivel "tágítsd".

Ha szeretnél erről beszélgetni, gyugodtan írj rám.

2016. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
+nyugodtan
2016. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!