Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a jobbikos...

Ti elmondanátok a jobbikos képviselőnőnek, hogy meleg a fia?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm,25 éves,de az anyja még ma sem tudja róla.

Nem volt még meg a coming out..


2017. febr. 24. 02:24
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem mondanám el! Azért mert ez nem kívülálló feladata! Ez a meleg fiú döntése kell legyen, és amíg ő nem publikálja, addig nem kéne ezt az anyjának tudni. Sem brahiból, sem személyes bosszúból. Szóval ne mond el, mert ez csak és kizárólag az érintett családra tartozik! Senkinek nincs joga beleszólni. Azért mert anyuka jobbikos, a fia meg meleg, és egyesek késztetést éreznek emiatt, hogy közzé tegyék, még nem kéne szétzilálni egy családot! A jobbik amúgy is elítéli a melegeket, így erre való tekintettel sem mondanám el. Ez túl kényes téma, ez számomra tabu lenne!


25/L

2017. febr. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Simán! Jobbikos hadd szívjon, úgy is mindig írtani akarják őket IS! Ezek mindenkit írtani akarnak saját magukon kívül. Undorító, primkó banda.
2017. febr. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam,hogy én mondanám el,hanem a fiú mondaná el az anyjának...
2017. febr. 24. 03:22
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Azért gratulálok az egyedi címhez :DD

Szerintem az országba nem sok ilyen helyzet van, ha a személy ismeri ezt az oldalt akiről szó van, 99% hogy megtalálja.


Velem is volt már többször is, hogy valakiről kiírtam egy kérdést és mellettem felolvasta. Kicsit se égett a pofám :D


Egyébként tudnia kéne a szüleinek, hogy milyen a fia. Legalább is, ha szülő lennék, örülnék ha a fiam elmondana nekem egy ilyen esetet.

2017. febr. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem ismert személyről van szó.

Nem országgyűlési képviselő.

2017. febr. 24. 04:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Max,ahol lakik az illető,ott ismerik,de amúgy nem.
2017. febr. 24. 04:46
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jól meg fogod szívni... És biztosan Te vagy az, ne kertelj.
2017. febr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egy barátom az illető.

Nekem tudják a szüleim.


Azt mondta,hogy csak akkor fogja elmondani,ha már külön él.


Azért elég nehéz lehet neki,eleve elmondani is nehéz,de ilyen körülmények között meg még rosszabb lehet.

2017. febr. 24. 08:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Vona nem bu.z..i!
2017. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!