Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lány megpofoz egy...

Ha egy lány megpofoz egy fiút, és utána a fiú nyakonvágja a lányt azt egyenjogúságnak hívják? Ha nem viszonozza akkor érezhet a fiú bűntudatot hogy megkülönböztette?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 23:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem, azt két, indulatain uralkodni nem tudó, normális konfliktuskezelésre nem képes embernek hívják. xD
2017. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
11%
Nem. Azt hívhatják garázdaságnak, önbíráskodásnak többek között. A férfinak az a kötelessége, hogy védelmezze a nőt. Megütni semmiképpen nem szabad senkit, még visszaadni sem.
2017. febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem régi szitu,kaptam pofont,meg öklöst a bordámra egy csajtól hiszti rohama alatt.Legkissebb mértékben szem szolgáltam rá.Megérdemelte volna,hogy felképeljem mert ráadásul undorítóan trágár is volt,felcseszte nagyon az agy vizem.

Ha felképeltem volna szégyenkeznék így utólag,így,hhogy nem tettem viszont valamilyen szinten "megalázva érzem magam".

Ha mégegyszer hasonló szituba keverednék azt hiszem fel fogom képelni a csajt.


Bűntudatot én magam felé érzek az adott szituációt illetően,igenis kellett volna neki egy szép nagy tenyeres!

2017. febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

Pff, engem is ért már hisztiroham egy csajtól.


Nem ütöttem vissza, viszont elkaptam a csuklóját, kicsit rászorítottam (ne legyen baja, de azért fájjon egy kis ideig) majd közelebb hajoltam és halkan, nyugodtan mondtam neki, hogy jobb ha lenyugszik ha jót akar magának.

2017. febr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Fogalmam sincs, amikor engem akart megpofozni egy "lány", visszapofoztam. Mondjuk én is az vagyok, de szerintem ezt hülyeség nemi kérdésnek felfogni. Ha valaki megtámad, megvéded magad, ez normális.
2017. febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem iszonyatosan megalázó,hogyha egy lány megüt,mert ugye ő nőstény,cseppet sem kell uralkodnia az indulatain,megteheti,undorítónak tartom ez a társadalmi normát.
2017. febr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon nem mindegy ám a szitu, meg hogy milyen viszonyban vannak egymással.
2017. febr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
12%
Én nagyon szívesen megkülönböztetnélek kérdező! Úgy oldalbordán rúgnálak és tökön, hogy megkülönböztetve éreznéd azt a napot, a többitől! Garantálom.
2017. febr. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 szántóvető ***** válasza:
44%
nem,inkább előjátéknak.ha nem viszonozza akkor az kihagyott lehetőség.
2017. febr. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Én a férfi oldalt képviselem, nekem a barátnőm kikötötte kapcsolatunk elején, hogyha megütne, visszaüthetem, arányok nélkül, hiszen megütni a másikat megalázó. Boldog párkapcsolatban élünk és egyszer sem fordult elő még hasonló sem.
2017. febr. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!