Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lány megpofoz egy...

Ha egy lány megpofoz egy fiút, és utána a fiú nyakonvágja a lányt azt egyenjogúságnak hívják? Ha nem viszonozza akkor érezhet a fiú bűntudatot hogy megkülönböztette?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 23:36
1 2 3 4
 11/31 Salx Narval ***** válasza:
76%
Én büszkeségnek tartom de hívhatjátok nyugodtan akárminek, én nem ütnék meg nőt, mint ahogy gyereket és öreget sem, (hozzáteszem férfit is csak védekezésből). Legalábbis nekem ahhoz sokkal több kell mint egy ártatlanul kapott füles vagy szitkozódás. Én nem tartom megalázónak ha ártatlan vagyok és megüt egy nő, hiszen ő alázta meg saját magát.
2017. febr. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy lány megpofoz egy fiút, és utána a fiú nyakonvágja a lányt azt egyenjogúságnak hívják?--IGEN--


Ha nem viszonozza akkor érezhet a fiú bűntudatot hogy megkülönböztette?--IGEN--

2017. febr. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
18%
Vesén, ágyékon térdelni vagy akár csöcsboksz sokkal jobb, mert nincs látlelet. Még soha nem gondoltam arra, hogy megüssek egy nőt, mert a konfliktusokat egy bizonyos érzelmi intelligencia fölött lehet kezelni erőszak nélkül is, de az általam felsorolt példák is hangzatosak és hatékonyak. Meg nem készítik ki az idegrendszert, amolyan könnyű megoldás.
2017. febr. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Az a a gáz, ha egy lány aki gond nélkül felpofoz minden férfit, mert neki szabad és ez amúgyis "önvédelem", de ha utána a férfi csúnyán néz rá, akkor

A) rohan a bíróságra szexuális bántalmazás miatt,

B) elkezd erkölcscsőszködni, hogy a fiú mekkora egy ****.


Amit a kérdésben leírtál, az korrekt.

(L)

2017. febr. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
11%
Így van. A nősténynek szabad, de ha ő üt meg, akkor minimum erőszakról van szó. Nagyon elkanászosodtak, mióta vannak jogaik nekik is.
2017. febr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
65%
* férfi üt meg
2017. febr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
79%
Én férfiként biztos nem ütnék meg egy nőt. Kivéve ha meg akarna ölni, de egy pofonért biztos nem. Számomra az lenne a megalázó, ha visszaütnék.
2017. febr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
53%

Én nem ütnék meg nőt.

Egy nő verekszik.

Konklúzió: Ha megüt egy nő, onnantól kezdve nem tekintem annak.

2017. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Tehát nem ütnél meg nőt, de miután megütött nem tekinted nőnek, tehát megütheted?
2017. febr. 25. 07:55
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
A nő akkor is nő, ha megüt. Nem lennék rá képes, hogy megüssek egy nőt, úgy érzem ettől magasabb szinten állok. Ha megüt, az csak őt minősíti, hogy nem képes kezelni az indulatait agresszió nélkül, de ez engem nem mentesítene fel.
2017. febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!