Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nap alatt elvesztettem az...

Egy nap alatt elvesztettem az összes barátomat. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen egy jelentéktelen dologban eltért a véleményem. Azt mondtam hogy nem kedvelek egy bizonyos embert. És az a bizonyos ember fontosabb volt, ezért diplomatikusan megkaptam hogy többet nem kíváncsiak rám. Ez így 19 évesen közel 8 év ismeretség után nagyon mellbe vágott. De nem fogok nekik könyörögni hogy bocsássanak meg, és nem is érzem hogy egyáltalán bocsánatot kéne kérnem. Amúgy velem is baj lehet, ugyanis nem lehet az se véletlen hogy rajtuk kívül soha nem tartottam senkit igazán barátomnak. És ezek után úgy néz ki ők se nagyon voltak azok. Nem fognak hiányozni, viszont így nem nagyon lesz társaságom se semmihez. Szinte teljesen egyedül vagyok. Ilyenkor mit lehet csinálni?
2017. márc. 4. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Azért az elég hihetetlen, hogy MINDENKI az a bizonyos embert választja helyetted - itt valami komolyabb dolog van a háttérben, amit kihagytál.


Másodszor meg ha most egyedül vagy, akkor keresel új társaságot magadnak, probléma megoldva.

2017. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem csak egy "kocsma" van a világon, így bármelyikben "be tudsz rúgni" a jövőben ;)

Lépj tovább és járj el ide-oda és ha normális vagy, vagy nem, de megtalálod az új pajtásaidat;) Ez mindig így van az életben...

2017. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó, igaz és tudom. Meg igazából csak kicsit ki akartam önteni a lelkem mert ez így ma nagyon rosszul esett.

Mindegy igazából, nem csak ezekről az emberekről szolt az életem szóval nincsen teljes elveszettség.

2017. márc. 4. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!