Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ráírjak arra a fiúra aki tetszik?

Ráírjak arra a fiúra aki tetszik?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú osztálytársam legjobb barátja és buliban találkoztam vele, ahol váltottunk két szót és nagyon megtetszett rögtön. Másnap bejelöltem facebookon és visszajelölt, de nem tudom hogy ráírjak-e? Parázok hogy utána az osztálytársam röhögne rajtam vagy valami ilyesmi...

2017. márc. 5. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

ha nem próbálod meg valszeg nem lesz semmi belőle, ha szeretnéd, hogy legyen valami, akkor írj nyugodtan :)


24F

2017. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát mért kell röhögni azon,hogy beszélgetsz valakivel?...
2017. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha viszket akkor vedd fel vele a kapcsit. Ha az osztálytársaid véleménye érdekel akkor hanyagoljad és tiltsd le.
2017. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha neked rögtön nagyon megtetszett akkor valószínű más lányoknak is tetszik.

Ő is látott téged és füle botját sem billegette.

Van rá esély hogy bolondot csinálsz magadból.

Ezért én nem írnék rá, inkább úgy alakítanám hogy valahol még találkozzunk "véletlenül". Akár egy másik buliban. Ott már lejönne hogy mennyire vesz észre (persze mutatod magad annyira ami még nem gáz)

2017. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Csak bátran! ;-) Ha én lennék az a bizonyos fiú, én örülnék neki :-)
2017. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!