Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy csaj és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj és nem tudom ráírjak-e facen. És ha igen mit írjak neki? Ha leírnám neki hogy járni akarok vele lehet kinevetne. Nem biztos hogy azzal kéne indítanom. Vagy igen?

Figyelt kérdés
4 éve volt osztálytársam. Akkor nem sokat beszéltünk. Azóta ismerősöm facen de soha nem beszéltünk. Most egy társkereső oldalon kaptam egy üzenetet hogy szeretne velem beszélgetni. Visszaírtam de még nem válaszolt. Lehet azóta nem is volt fent az oldalon. Egyébként sztem összeillenénk. Mindkettőnknek zöld szeme van. Nem lakik messze. Nagyjából egyforma magasak vagyunk. Szeretjük a kutyákat, szeretünk sportolni. Külsőre is tetszik nekem. :)
2016. nov. 25. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyannak akit nem is ismersz igazán azt irni,hogy járni akarok veled gyerekes dolog. Biztos a felnött párkapcsolatok kategóriába való a kérdésed,mert nem úgy tünik.
2016. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megirod h megkaptad a parkereson a levelet es reagaltal de lehet h nem latta,ezert ha meg aktualis,kerdezed h lenne-e kedve egy randihoz,ismerkedni stb.


Meg ne kerdezd h jarnatok-e,az valoban tul gyors lenne.

2016. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Egyébként sztem összeillenénk. Mindkettőnknek zöld szeme van."


:)


Biztos, hogy ő írt, és nem egy automata üzenet volt?

2016. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!