Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kiderülne hogy olyan...

Ha kiderülne hogy olyan betegségetek van amibe bele halhattok, vagy belefogtok halni, kinek-kiknek mondanátok el?

Figyelt kérdés
Egyáltalán szólnátok róla valakinek?

2017. márc. 5. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jelenleg vagy senkinek vagy 2 embernek.

A legtöbb embernek úgy érzem, hogy felesleges lenne. Nem lennék kíváncsi a kétszínű pálfordulásukra. Ha egészségesen nem viselkedtek velem normálisan a saját gyökérségük miatt, akkor szánalomból se álljanak neki. Természetesen, több embernek is beolvasnék, de nem mondanám el nekik, hogy mi a helyzet.

Az egyik, akinek elmondanám, egy olyan barátom, akivel komolyabb témákról is lehet beszélgetni, érdekelné a helyzetem és a téma, nem kezelne máshogy, mellettem állna. A másik segítene elintézni néhány dolgot, amit még el kéne az életemben/halálom után.

2017. márc. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szólnék, a hozzám közelállóknak, de csak amikor már biztos.

Feleslegesen nem rémítgetnék senkit.

Nem véletlenül szól úgy a mondás, hogy

"Megosztott teher félteher, megosztott öröm dupla öröm!"

2017. márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Talán akit szeretsz
2017. márc. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Több irányból keresnék megoldást segítséget , akkor ha tényleg gond vn esetleg elmondanám . Az se hozna semmilyen hasznosat senkinek . Egyedül jöttem egyedül lépek le mint mindenki ebben a társas üresség halmazban .
2017. márc. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el.-Megváltoznak az emberek egy ilyen súly tudatától...
2017. márc. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

De nincs! Éljünk emberek, ne a halálon filózzunk, éljünk emberek!

https://www.youtube.com/watch?v=isuj5ZrIbFM

2017. márc. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem. Az ellenlábasaim nemhogy már örüljenek. A végrendeletembe is beleírtam hogy tilos leközölni és helyette mindenkinek azt kell mondani hogy elutaztam.
2017. márc. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el senkinek - mégis mindenkinek azáltal, hogy leírom, mint történetet. Összeroppannék ilyen tudás alatt,a mit nem adhatok át, mert az összetör másokat is.
2017. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szüleimnek. A tesómnak meg csak ilyen "utolsó stádiumi jótanácsokat" osztogatnék, hogy ne legyen olyan hülye az életben mint én voltam (gondolom hatásosabb ha utána halott az ember) és nagymamámnak se mondanám el, mert szívbeteg. Elég stresszes dolog lenne neki megtudni, hogy meghaltam.
2017. márc. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
en mindenkinek elmondanam s unnepelnek, az eletnel barmi jobb.
2017. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!