Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érjelem el, hogy ne...

Hogy érjelem el, hogy ne üljenek mellém/elém a vonaton?

Figyelt kérdés
A nefürgyéle megoldás nem érdekel, szeretek fürödni.

2017. márc. 6. 08:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mindenki fizet azért az útért,joguk van odaülni,ahogyan neked is.

Ha zavar ,hogy az üres járaton is csak azért is melléd ülnek, akkor egyszerűen állj fel ,amikor melléd ülnek és ülj át egy szabad részre.

Ennyi.

Vagy ha tényleg sok hely van még a vonaton,akkor megoldás lehet,hogy a táskádat felteszed magaddal szembe.

És ha látod,hogy egyre többen vannak,kevés a hely,akkor leveszed a táskát.

De egyébként meg kell tanulni ignorálni az embereket ilyen helyzetben.Olvass,hallgass zenét,tanulj stb közben, ne zökkentesen ki,hogyha más is leül a közeledbe.

Engem jobban zavarnak utazás közben a régi négerek, mint a sima utasok.

2017. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
"régi négerek" :D :D
2017. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ja meg a másik, játssz zakkantat, beszélj magadba, nézz ki úgy mint egy zakkant, tömött vonaton nem ült senki egy ilyen srác mellé (csak az aki pont mesélte a történetet :D)


24F

2017. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek kérdező, én is utálom amikor egész úton lehajtott fejjel, összekuporodva kell ülnöm mert leülnek velem szemben meg mellém ülnek és hozzám dörgölőznek. Én ilyenkor már inkább felállok, egy óra ácsorgás nem nagy dolog.
2017. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedésen is megy ez a pakolok cuccokat az ülésre dolog, engem nem érdekel. Lerakom a földre, vagy lesöpröm. Tegnap is ott volt egy nő előtt 2 doboz kaja, leraktam, elég csúnyán nézett. Hát, engem nem érdekel, ha valaki utaztatná az egóját a másik ülésen, és lepakoltatom. Nyújtozkodj otthon...
2017. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én csak ablak mellé szeretek ülni, nem érdekel, hogy velem szembe ül valaki más. Évek óta vonattal megyek suliba, és örülök, ha le tudok ülni haza fele annyian vannak.

Ha nem tetszik neked, hogy melléd ülnek, akkor ne járj vonattal!

2017. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!