Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha mondjuk két barátnő egyike...

Ha mondjuk két barátnő egyike azt mondja a másiknak, hogy mondjuk üljenek be egy kávéra vhová, akkor aki felhozta az fizeti a teljes számlát vagy külön-külön mindenki a magáét?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak randikon elvárható, barátok között nem találkoztam még ilyennel. Illetve olyan van, hogy elhívom egy barátnőmet, hogy üljünk be valahova, de neki épp nincs rá kerete ezért azt mondom, nem baj meghívlak.
2013. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát mindenki azt fizeti ki,amit rendelt?
2013. dec. 4. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
ha így mondod hogy "meghívlak egy kávéra" akkor te fizetsz. Ha csak annyit hogy menjünk el ide vagy oda, én nem feltételezném hogy fizeted.
2013. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi inkább úgy szoktuk, hogy egyszer egyikünk, másszor másikunk fizeti a (teljes) számlát
2014. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!