Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gondolja 1-1 férfi,...

Miért gondolja 1-1 férfi, hogy őt illeti az anyós ülés? A hölgyek választják ki, hogy melyik ülésre üljenek egy hosszabb autóúton az etikett szerint?

Figyelt kérdés
Állandó konfliktust jelent számomra, hogy az autó ami a férjemé és az enyém, és amit a férjem vezet, mégis beül hozzánk a férjem egy rokona/haverja úgy gondolja, hogy beül előre csak azért mert ő férfi...vélemények?én gyűlölök hátul ülni...
2013. szept. 17. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Mert semmit se tudnak az illemről.. bár úgy gondolom ehhez még az illemet se kellene ismerni, evidens mindenki számára aki nem egoista tahó
2013. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
vagy talán azért, mert beszélget férjeddel..
2013. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
A férfiaknak sokszor hosszabb a lábuk. Ez elöl jobban elfér. Ennyi az egész. Lehet bunkóságból is, de gyakran csak ilyen gyakorlatias oka van...
2013. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Mert igy gyorsabban odaér a motorhoz, ha gáz van a kocsival, a férfiak szeretnek szerelni. Mondjuk azt nem tudom mi lenne ha farmotoros autótók lenne, akkor a férfiak ülhetnének hátra.

De biztos hogy ez férfi vs nő téma és nem arról van szó egyszerüen hogy ők ritkábban találkoznak igy most az úton dumcsiznak?

Pl. két nővel utaznék biztos automatikusan a hátsó helyre ülnék. Mondjuk nem azért hogy dumcsizhassanak, hanem mert qrvára félek mikor egy nő vezet:D

2013. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 toth.peter válasza:
38%
Bocsi, de anyukámnak van egy corsája, és hátra csak úgy férek be, hogy elfoglalom mind a 3 hátsó helyet :) Előző komment, utolsó mondat...nagyon epic, jót röhögtem rajta! 13/f
2013. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!