Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy valaki a...

Miért baj az, hogy valaki a névtelenségét megőrizve akar segíteni?

Figyelt kérdés
Sokaknak nagyon nem tetszenek az olyan emberek, akik a névtelenségüket megőrizve akarnak segíteni, részt venni projektekben (olyan projektekben, ahol ráadásul opció az anonimitás).

2017. márc. 7. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Engem nem zavar.

Általában adományoknál szokott így lenni. Az ember nem azért segít, hogy utána őt dicsérgessék, hanem mert segíteni akar. Meg nem is mindenki vágyik nyilvánosságra. Szerintem ez teljesen érthető.

De te mire gondolsz konkrétan? Hol jött ez elő?

2017. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Mert sok civil alapítvány átláthatatlan forrású külföldi pénzekből olyan kezdeményezéseket támogat, amik az adott ország kultúráját (végső soron az egész államot) rombolják: pl. melegfelvonulás, mecset építés, menekültek letelepedése, iskolai szegregáció elleni harc (aminek meg a tehetséges diákok a vesztesei, régen az okos gyerekeket évfolyamonként külön osztályba válogatták)...
2017. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Egy évenkénti elkerített melegfelvonulás nem rombolja jobban az "ország kultúráját" (és nem is buz:ulnak meg tőle a gyerekek), mint a tomboló ultrák. Jaj őket vajon miért nem említetted meg? Nem egyszer utaztam vonaton, amit szétvertek ezek az állatok, ordítozva az utasokra, főleg a nőkre...ja ezek dicső hazafiak, ugye?
2017. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most hogy jön ide a melegfelvonulás??? Ne offoljátok szét a kérdést.

Minek kell mindenbe belenyomni a politikát?

2017. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!