Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki 30 fölött úgy dönt nem akar gyereket, feleséget, barátnőt, nem ír többet ide, sem semmilyen webes felületre, még a facebookról is kikapcsolódik?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Megjön az esze.
2017. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Jól teszi. Én is letörölném magam facebook-ról, de szükségem van rá a suli miatt.

A gyereket megértem, én sem akarok soha sem, de egy barátnő/feleség, aki hasonló beállítottságú, azért jól jönne. Nem szabad magadba fordulni és magányosnak lenni!

Vagy egy háziállat is jó megoldás lehet.

Miért döntöttél így?

2017. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Vannak akik a remete életet választják, már abban a lightos értelemben is, hogy csak a digitális kapcsolataikat hámozzák le.


Ha az egyén nem bánja meg később a döntését (amit remélhetőleg nem éppen negatív érzelmek hatása alatt hozott meg), akkor tegye.

Új életet egyébként is bármikor lehet kezdeni.


Van aki az ellenkezőjét tette (olvastam, nem ismerem) és a gondolattal a fejében hetente váltott munkát. Minden hétfőn ő volt az új fiú az adott cégnél, és rengeteg embert és foglalkozást megismert ezáltal. Az év végén azzal is tisztában volt, hogy mi jelenti számára a legnagyobb komfortot (munka kapcsán).

2017. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolom hogy az ember változik..

Most kijelentesz ( te) vagy más dolgokat,aztán történik valami ami matt az egész "terved" felborul.

2017. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem gondolok róla semmit, az ő élete, az ő döntései ... és ehhez joga van, míg más érdekeit nem sérti, vagy mások egészségét nem károsítja.


Ne foglalkozz, foglalkozzunk örökké azzal, hogy mások mit gondolnak!

Ha ezt sikerül/ne megvalósítani, nem készülne a kérdésben szereplő remetének és nem születnének ilyen kérdések.

Mindenki boldogabb lenne!

2017. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem gondolok róla semmit, elfogadom, hogy mindenkinek joga van a saját élete felől dönteni.
2017. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez miért kérdés, az rejtély... Mindenki úgy él, ahogy akar, de közben ne akadályozza a másikat. Ha neki így jó, akkor tegye.

Lehet magányosan is élni, nem minden a család.

2017. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
jól teszi.
2017. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Ne tudom, milyen beállítottságú vagy.

Ez lehet nagyon érett döntés is, és lehet akár egy patológiás eset is.

2017. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!