Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elveszik a hazat a gyerekek...

Ha elveszik a hazat a gyerekekkel milesz?

Figyelt kérdés

Ha nincs hova menni és elveszik a gazaz mi lesz a gyerekekkel?

Anyám azt mondta másoknál nem fog lakni inkább felakassza magát, volt már öngyilkossági kísérlete.

Apám alkoholista, rá se lehet számítani.

Húgom 13 én most töltöttem a 17 et.


Elvan áeverezve, és most lehet hogy megveszi valaki.


Rokonoknál nem tudunk menni.

Kétségbe vagyok esve


2017. márc. 7. 16:03
 1/2 anonim válasza:
Arra figyelj, hogy nehogy kiterjesztett öngyilkosságot csináljon anyukád. Tehát a hugodra, meg magadra figyelj. Szerintem az önkormányzattól igényeljetek szükséglakást. Neked csak egy évet kell kibírnod.
2017. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Vagy az amit az első írt hogy önkormányzati szükséglakás. Vagy falun vagy tanyán olcsón ki lehet bérelni házat. Például amiből az idősek kihaltak, van úgy hogy az örökösök örülnének annak ha egy olyan bérlő lakná aki nem engedi hogy benője a házat a bozót és idegenek meg kifosszák. Tehát van úgy hogy a bérlőt nem profittermelőnek tekintik, sőt akár bérleti díj sincs. Ez akkor lehet megoldás ha nincs munkahelye anyukádnak vagy nagyon kevés a jövedelem. Ráadásul a csendben, a természettel körülvett házban nagyon jól fel tud az ember töltődni lelkileg, ami kell is az általad leírtak után.

Mert az sem megoldás hogy nagyvárosban állást vállal és a fizetése elmegy albérletre meg rezsire. Élni így sem maradna több. Ráadásul ez a függőség és kiszolgáltatottság rombolja a lelket, nem a nélkülözés. Hanem az hogy mások rendelkeznek élete felett.

Bocs ha tovább folytatom de például ezen a videón látható hogy milyen boldogok a gyerekek és az apa pedig nem az ötödik kerületben laknak:

https://www.youtube.com/watch?v=Nl8M7K8JehU&t=10s

Tudod hogy miért boldog mindegyik? Hát mert nem élősködik rajtuk bank és csekkek sem, nem pofázik bele életükbe se bank se más, a maguk urai és nem mások határozzák meg életüket. Persze nem jurtába kell költözni hanem minél kisebb függőségbe. Ha szabadnak érzi magát anyukád akkor az öngyilkosság sem fogja fenyegetni. Erre akartam kilyukadni. Olyan életet kell kitalálnotok hogy anyukád ne érezze hogy rabszolga, hanem ha azt érzi hogy kizárólag ő rendelkezik élete felett akkor úgy fogja érezni hogy a nehézségek is köddé válnak.

Ha képes anyukád időst gondozni akkor akár olyan időst is gondozhat aki ráhagyja például egy rezsimentes nagy tanyáját vagy házát. Persze ez csak akkor jöhet szóba ha képes időssel foglalkozni, hisz nem mindenki képes rá. A lényeg hogy ő legyen ura életének és ne mások. És 180 fokot is fordulni fog életetek, akár hiszed akár nem, vagyis gazdagok is lehettek ha már az elején leráztok magatokról minden élősködőt.

2017. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!