Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem szerelmes vagyok,...

Úgy érzem szerelmes vagyok, ezek a szerelem jelei?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még szerelmes, most se merem nagyon bevallani magamnak, hogy az vagyok, de van egy fiú az osztályunkba, akibe úgy érzem beleszerettem. Minden óra útán, már ösztönösen is oda nézek ahol ő ül, néha órán is megpillantom, örülök ha hozzám szól és bármilyen hülyeségén tudok nevetni. Azonban nem értem, hogy hogyan csak most szerettem bele? Már 4 éve osztálytársak vagyunk, pár hónap múlva végzünk és álmomba nem gondoltam volna, hogy egyszer belé szerethetek. Viszont sokszor rajta kaptam azon, hogy ő is bámul engem, ha beszél is velem, folyamatosan a szemembe nézz,néha erőteljesen is, viszont én sokszor alig tudok a szemébe nézni mert akkor zavarba jövök, lehet gyerekesen hangzik, de nem tudok mit tenni ellene. Ez egy szerelem kezdete nálam?

2017. márc. 9. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De édes vagy! :)

Az én sulis éveim alatti szerelmeimet jutattad eszembe az írásod által.


A kérdésedre a válasz: Igen, ez a szerelem érzete ami benned zajlik.

Viszont úgy gondolom hogy ez a fiú mindig is szimpatikus volt neked és titkon szerethetted a 4 év alatt is mert van benne egy kis elmúlástól való félelem is a részedről mert hiszen közeleg a suli vége akkor nem fogtok találkozni és most kezdted el igazán érezni.


Ha lesz rá alkalmad suli után vagy hétvégén hívd el valahova beszélgetni vagy ha szoktatok házi bulikat tartani akkor esetleg oda. És szerintem ne félj beszélni az érzéseidről mert lehet hogy ő is ezt érzi irántad "ha bámul" téged :)

Sok sikert.


25.L

2017. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Amúgy ma is az egyik órán épp oda pillantottam és azt vettem észre, hogy engem nézz, én persze egyből elnéztem máshova, de az a tekintet még most is bennem van. Nem akarok semmit be magyarázni magamnak és lehet nem is tetszek neki, de úgy nézett rám, meg nézz is rám, ahogy másokra nem. Meg amikor velem beszélget, nem veszi le a szememről a tekintetét, durva, de én nem tudok rá nézni mert zavarba jövök vagy elröhögöm magam. Van mikor csipkelődik velem, vagy direkt idegesit, volt olyan is már, hogy nagyon rossz kedvem volt, ő meg próbálta poénosra venni a figurát és megkérdezte, hogy rá haragszok?.. megmondom az igazat abba a pillanatba el is nevettem magam, pedig ezen semmi vicces nem volt, de akármit mond tudok rajta nevetni..lehet gyerekesen hangzik, de na.. :)
2017. márc. 9. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!