Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legcikibb orvosi rendelob...

Mi a legcikibb orvosi rendeloben tortent helyzet/szituacio/tortenet, ami veletek tortent meg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a fogorvosra pl,vagy más orvosi szitura
2017. márc. 12. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen sztorim van, de talán a legemlékezetesebb, mikor pár perc várakozás után beis hívtak a szakrendelésre (gyalog mentem) időm sem volt megpihenni, vert a víz rendesen. Leültem az orvossal szembe és még-jobban elkezdtem izzadni, a hajamat előző nap festettem, a hajfesték is folyt az izzadsággal. Zsepi nem volt nálam, a kezemmel törölgettem magamat, amit aztán beletöröltem a nadrágomba, világos farmer volt rajtam. Mondanom sem kell, hogy a nadrág a combon tiszta festék lett. A doki egy jó nagy bunkó volt, még véletlenül sem kínált volna papírtörlővel.
2017. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uu szegény,az tényleg kellemetlen lehetett.Lehet észre sem vette a doki,vagy a masik opcio,hogy egy gyoker:D
2017. márc. 12. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Kb. fél méter választott el tőle, vele szembe ültem és nézett a szemembe xD
2017. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászati vizsgálatokon szinte már fóbiám van, már akkor is majd meghalok a fájdalomtól amikor még hozzám se ér :( Mindig fölhúzom őket ezzel, de nem tudom ezt irányítani akármennyire próbálok ellazulni :(


Illetve vérvételnél utoljára miután majdnem elájultam, rámjött a sírógörcs.

Pedig már 30 vagyok, tiszta ciki. :(

N

2017. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 4-5 éves lehettem, amikor nagyon nem szerettem volna, hogy vért vegyenek tőlem. Állítólag rugdostam a vérvételes nénit, majd be kellett hívni hozzám a gyerekorvos, és a védőnőt, akik lefogtak, és próbáltak megnyugtatni. Ciki volt, de nem nekem, hanem szegény anyámnak. :D
2017. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 az én történetem is hasonló.


6-7 évesen 3 felnőtt embernek kellett lefognia mert nem akartam hogy megszúrjanak. 3szor kellett beszúrniuk a tűt mert annyira feszítettem. 13 évesen volt az utolsó vérvételem akkor 2szer kellett megszúrni mert annyira feszítettem majd elájultam. Azóta mindent megteszek az egészségemért hogy ne kelljen vérvételre mennem mert a legrosszabb rémálmom. Érdekes módon nem a tűktől félek hanem magától a gondolattól hogy kijön a vér belőlem.

2017. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
# 6 Nálam az a vicc az egészben, hogy a vérvételtől azóta is látványosan rettegek, miközben már 31 éves vagyok, és nem egy tetoválás van rajtam. :D
2017. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Én 22,3 tetkóm van tini koromban volt 4 piercingem,de amikor azt mondta a nő doki hogy fogamzásgátlóhoz vérvétel kell inkább nem éltem vele. Nem hiszem hogy valaha "kinövünk" ebből.
2017. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!