Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alvással kapcsolatos problémám...

Alvással kapcsolatos problémámmal mihez kezdhetnék? Többit lent leírtam.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Olyan problémám akad, hogy sötétben nem megy az alvás teljesen.Sikerül elaludnom, de kisebb pánikra riadok fel.Olyan érzésem van ekkor, mintha utolsó perceim élném, kapálózok össze-vissza, volt példa, hogy állítólag a falat rúgdostam, ordítottam hogy valaki jöjjön, aztán hirtelen reggel...Ez roppant ijesztő, ezért csak tévé, vagy kisebb fény mellett alszok.Valamelyik nap erőt vettem magamon, hogy hátha vége ezeknek, de nem..Minden maradt a régi.Talán összekapcsolható lehet a régebbi marihuana által kreált pánikommal?Egyszerűen fogalmam sincs, de szeretném kideríteni hátha ez nem megválaszolhatatlan kérdés az életemben.Esetleg kihez fordulhatok az alábbi gondommal?18 éves fiú vagyok, egyébként.Bárki bármivel segítségül szolgál, azt nagyon köszönöm.

2017. márc. 12. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami növényi nyugtató pl.: valeriana relax? Esetleg keress fel egy orvost, nem olyan jó dolog ez így.
2017. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlanám:


[link]

2017. márc. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Valamelyik terméket használatba veszem, egy próbát mindenképp megér. :)
2017. márc. 13. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!