Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiasságommal, illetve az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiasságommal, illetve az önkielégítéssel és a sexuális együttléttel kapcsolatos problémám lenne. Nem tudok semmilyen értelmes címet kitalálni, ami lényegretörő a problémámmal kapcsolatban, de azért remélem így is el fogjátok olvasni. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom kihez kéne evvel forduljak a való életben, beszélni róla meg csak az eddigi partnerekkel tudtam. Ezért szeretném kérni a Ti segítségetek, illetve ha nem tudtok segíteni, akkor egy jó útra terelni, hogy mégis merre. Bár elég nehéz lenne rávenni magam, hogy elmenjek egy ilyen orvoshoz.


Nos nem kertelek tovább, leírnám a problémámat!

Önkielégítéssel ill önkielégítés közben minden rendben van addig, amíg nem döntök úgy, hogy én most állva szeretném folytatni. Értsük ezt úgy, hogy nem ülök, fekszek, hanem függőleges helyzetbe helyezkedem. Ugyanis a péniszem akarva-akaratlanul fogja magát és lelankad, nem teljesen, de nem olyan kemény, mint máshogy. Ugyan úgy tudok ejakulálni kicsit ernyedtebb állapotban is.


Ugyan ez a helyzet a sexel is. Amíg nem kell felállnom, addig minden rendben. Szóval kutya póz már nem megy és a többi. Csak annyi a nagyobb probléma, hogy sexben meg jobban le szokott lankadni.


Annó még azt hittem, az első partneremnél, hogy csak kezdetben ilyen, majd lesz ez jobb is. De most már a 3. van és még mindig. És még az is probléma, hogy csak orális kényeztetés útján tudok elélvezni.


Nos, remélem érthető volt :D És érdeklődnék, hogy mi a franc lehet a probléma? Sajnos nem emlékszem, hogy annó fiatalabb koromban, hogyan önkielégítettem, és volt e akármilyen probléma. Azt hozzá kell tegyem, hogy fiatalon csak és kizárólag csak álló helyzetben tudtam elélvezni, most már nincs ilyen problémám.


Nagyon örülnék neki, ha valaki tudna segíteni.

Előre is köszönöm!

21/F



2015. szept. 24. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel apád lehetnék és nem hallottam még ilyen problémáról egész életem során, azt gondolom, hogy azon kívül, hogy menj orvoshoz, nem sok mindent tudnak javasolni a többiek sem. De sosem lehet tudni.


Az orvos nem ciki, csak neked. Ők eleget láttak, sokkal rosszabb esetek is vannak, mint a tiéd. Nem fognak ezen otthon röhögni és mesélni. Azért vannak, hogy segítsenek.

Gondolj a nőkre! Ha kell , ha nem, elmennek nőgyógyászatra és feltárják egy idegen pofa előtt azt, amit elviekben csak a kivételezett emberek láthatnának. Nekik sokkal kellemetlenebb, mert sok bunkó orvos van.

2015. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:
100%

jól írja az egyes

valami keringési kavalkádod van ,de azt a doki tudja megmondani,hogy mi a kovász nálad

2015. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Akkor az lenne a kérdésem, hogy mégis kihez forduljak? Milyen orvost kell keressek? :D
2015. szept. 24. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
andrológust, urológust kell felkeresned, ők megmondják hogy van e valami szervi bajod. ha nincs szervi baj akkor pszichés eredetű lehet a probléma, és akkor olyan irányban kell segitséget kérni.
2015. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!