Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek erre lenne kéresét...

Szerintetek erre lenne kéresét? Illetve jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Szóval, kezdjük az elején. 14 éves vagyok, van egy duci barátnőm, akinek névnapja alkalmából felajánlottam egy "tanfolyamot", amelyet én tartok neki fél éven át, egy edzőtanfolyamot. Ha letelt a fél év és SEMMI változás befejezzü, ha haladunk folytatjuk. Persze én vele együtt erősítem magam.

Na de ma valahogy ki pattant a fejembol a segitesre való vágy (😊) és úgy gondoltam, hogy nem csak a barátnőmnek, hanem idegen embereknek is segíteni szeretnék. Kihirdetni, hogy edzés, erősítés, zumba. Szerintem ez jó ötlet de kíváncsi vagyok mások véleményére is. A zumba könnyen menne, mert 11 éve táncos vagyok.

előre is köszönöm a POZITÍV ÉPÍTŐ JELLEGŰ válaszokat!:))


2017. márc. 12. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan csinálják ezt, és amíg ingyen, szamaritánusként akarsz segíteni addig nincs gond. Viszont ha már pénzt kérsz érte az se gond, csak ne felejtsd el, hogy adóköteles leszel.
2017. márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ezt be kell jelenteni valahova? Hogy én pár emberrel edzek a héten párszor? Hát nem tudom, először biztos, hogy ingyenesen tenném.

De ti szívesen járnátok egy 14 éves "edzőhöz"?

2017. márc. 13. 00:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy 11 eve tancos vagy, az nem jogosit fel arra, hogy LEGALISAN tancoktatast, vagy fogyokura-tanfolyamot, vagy edzoskodest csinalj.

Tudod, vannak emberek, akik mar 20 eve betegek, de megsem nyithatnak orvosi rendelot...

2017. márc. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Drága, kedves második! :)

Attól, hogy neked nem jött össze, másnak össze jöhet. :)

Egyébként én 14 éve beteg vagyok, ápoló nőnek tanulok, nem akarok kórházat nyitni. De remélem, hogy később a világ számára is elfogadható ember leszel. :)

2017. márc. 13. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Tudod, nekem osszejott. Edzo vagyok, 10+ eve.

Egyetemet vegeztem azert, hogy LEGALISAN edzo lehessek.

Te viszont apolonokent nem leszel soha LEGALIS edzo. Sem tancos, sem fogyokuras, sem semmilyen. Csak egy kuruzslo es onjelolt tudorka.

Tanulj, es menj egyetemre - aztan adhatsz ajandekba ingyenorakat, ha jofejkedni szeretnel. Es akkor meg tisztelni is fognak az emberek.

2017. márc. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bevallom, én 14 éves gyerekhez nem járnék edzeni, és nem azért mert nem tartanám jónak, hanem azért mert ez nem csak abból áll, hogy zumbázok egyet. A tapasztalat, az emberi ismeret, és a sok-sok gyakorlat ami fontos. Írod, hogy 10 éve táncolsz, amit elhiszek. AZ unokahúgom is 10 éve táncol. Szinte minden versenyén ott voltam. Imádom, ügyes, de nem tőle tanulnék meg zumbázni. Más egy 5 éves tánca és egy 20 évesé.
2017. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát jó, köszi.
2017. márc. 15. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!