Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktatok tenni, ha úgy...

S55 kérdése:

Mit szoktatok tenni, ha úgy érzitek rossz napotok van?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy bármibe kezdtek, egyszerűen nem úgy alakul, ahogy kéne, és ahogy általában.

Ma ugyanis elkezdtem tanulni, de egyszerűen képtelen volt az agyam befogadni a tudást. Gondoltam akkor, hogy este lazítok, és játszunk, de az se ment, bénának éreztem magam.

Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni, amihez tényleg nem kell semmi teljesítmény?



2017. márc. 13. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézek valami vicces videót neten, pihenek és gondolkodok az élet nagy dolgain, megölelem anyukámat...stb :)
2017. márc. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 éve rossz napom van. Nem igazán csinálok semmit, csak létezem tovább. Javaslom csinálj úgy mintha jó napod lenne mert akkor lehet az is lesz
2017. márc. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

új nap új lehetőségek.

minden napnak megvan a maga baja , csak néha kevésbé tűnik fel.

2017. márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt már nekem is olyan napom, aminek alig vártam már a végét. Ami leverhető volt, azt levertem, amit elbénázhattam, azt elbénáztam, akivel összeveszhettem, azzal összevesztem, minden dőlhető ledőlt, minden törhető összetört. Úgyhogy igyekeztem leginkább semmit tenni, csak a legszükségesebb rutintevékenységekre szorítkozni. Ilyen estéken már nem fogok semmi újba, csak lazulok, olvasok és igyekszem korán ágyba kerülni.
2017. márc. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!