Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van olyan napotok,...

Nektek is van olyan napotok, hogy simán csak rossz kedvetek van, de fogalmatok sincs miért?

Figyelt kérdés
Borzasztó kedvem van (nem jött meg, nem rég múlt el) és jobban érzem magam egyedül, holott máskor ha egyedül vagyok tök rossz, most meg inkább egyedül voltam egész nap..és kb percenként rám jött a sírhatnék, de nem értem miért. veletek volt ilyen?
2014. márc. 19. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez ismerős nekemis :/
2014. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szokott ilyen lenni
2014. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkivel van ilyen. Gondolom erre mondják, hogy rossz közérzet. Oka nincs, de rossz.
2014. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, mindenkivel van ilyen, én ilyenkor egész nap durcás vagyok, nem akarok a barátaimmal sem beszélni, és hisztizek, ha hozzámszólnak, utálom a világot. Nem tudom, miért van, de elég taszító ez az állapot... ;D
2014. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, szokott lenni nekem is
2014. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel :)
2014. márc. 19. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem :)
2014. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is, de másoknak is. Van egy osztálytársam aki olyankor mindig megölel, ami jól esik :D
2014. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!