Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, rossz napotok van...

Anyukák, rossz napotok van ma, feszültek vagytok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem, pedig még fogorvosnál is voltam.
2015. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen. De az okát is tudom: 2,5 hét után vagyunk megint kettesben Apa nélkül... Ez olyan mint az első nap a melóban a nyaralás után.
2015. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

:D

Na vártam már vmi hasonlót :D

A kifli-csücsök balhé miatt kérdezed? :D

Nekem jó napom van, ma nem hisztisek a gyerkőcök, nagyon jól elvagyunk. Játszanak, én olvasgatok, házimunka már kész. :) Szóval jó napom van, nem vagyok feszült. :)

2015. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg a kiflicsücsök kérdés miatt kérdezted? Én írtam oda (az elítélendő bunkók közé tartozom :)), de rossz napom nem lett miatta. 1. vagyok
2015. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én csak nagyon fáradt vagyok, ma van az első munkanap, maradtam volna még otthon.

Igen, a kifliproblémát olvasva egyrészt jó nevettem, micsoda komoly dolgok teszik tönkre a világot, másrészt furcsa, hogy mi alapján nem tudnak ítélkezni még az emberek. Olyan mintha egyesek megvadultak volna. :) Én még nem vagyok ideges, gondoltam, van valami a levegőben, esik a hó, vagy bármi...

Nem is akarok oda írni, mert nekemesik valaki még. :)

2015. jan. 5. 15:18
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem a kérdés miatt lenne rossz napod, hanem pont fordítva: azért megy a balhé, mert valakinek felment a pumpája és itt adja ki a feszkót.
2015. jan. 5. 15:20
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Ó, én látva, hogy milyen sok a válasz, el se olvastam :D tapasztalat, hogy ahol ilyen sokan írnak, ott már elszabadultak az indulatok...
2015. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Engem is lepontoztak, aztán dobtam még egy kis parazsat a tűzre és most jót röhögök mennyire bevadultak ezen az "óriási" problémán, szerintem rátapostam valaki tyúkszemére:)
2015. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
1. vagyok. Alapvetően sem voltam feszült, azon pedig, hogy egyesek képesek lebunkózni mást egy ilyen apróság miatt, igazából csak jót derülök. Na meg pár válaszolón is, aki szerintem még messziről sem látott gyereket.
2015. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Napok óta feszült vagyok, mert

- elbizonytalanodott a munkahelyem

- elkaptunk egy rohadt ronda fertőzést

- telihold van és ilyenkor alig tudok aludni

- most fog megjönni


Nem a legszebb időszak de a munka segít elterelni a figyelmemet.

2015. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!