Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan érzem sértőnek?

Jogosan érzem sértőnek?

Figyelt kérdés
Jöttem haza biciklivel, megállított a rendőr, és azt mondta, fordítsam fel a biciklit. Már ezt megalázónak éreztem, fordítsa fel ő basz.meg... és elkezdte ott vizsgálni, hogy lopott-e. Mindezt alaptalanul, csak úgy szúrópróbaszerűen, mintha én olyan tolvaj kisugárzású lennék.

2017. márc. 13. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jogos.


Elöször is neki az a MUNKÁJA, hogy a lopott bicikliket IS keresse - és ezt csak úgy tudja, ha a hasonlóakat ellenörzi. (És nem a "tolvaj kisugárzásúakat" állítja meg, mert ilyen nincs, hanem akinek a járgánya megfelel a leírásnak)


Másodszor meg mivel a TE biciklid, ezért NEKED kell felfordítani. NEki eleve nincs is joga ahhoz, csak akkor lenne, ha elötte lefoglalja a biciklit.


Mellesleg kiváncsi lennék, ha a TE biciklid lenne, amit elloptak, akkor is felháborodnál azon, hogy TESZNEK valamit azért, hogy megtalálják?

2017. márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet jogos az eljárás, de attól még sértő.
2017. márc. 13. 09:20
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha már itt tartunk, annyira ócska bicikli, hogy adatok hiányában azt mondta, jól van, ezt biztos a tied. :D

Szóval biztos nem azért állított meg, mert hasonlított egy ellopottra.

2017. márc. 13. 09:26
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem jogos a sértődésed. Akkor minden autós is sértődjön meg, ha közúti ellenőrzés van???

És mi az, hogy fordítsa fel ő? Autó csomagtartóját is neked kell kinyitni, nem fogdossák a tulajdonodat csak úgy.

Ennél nagyobb sérelem sose érjen :)

2017. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Van még egy gyerekkoromból. Este volt, világítás nélkül voltam, megállított a rendőr, gyerekként az volt a kifogásom, hogy nem az enyém a bicikli, erre a rendőr: A te segged alatt van.

1. Trágárul beszélt velem.

2. Letegezett.

2017. márc. 13. 10:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem az sértene, ha ő kezdené el fordítgatni az én biciklimet.
2017. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

5: ez halálos is lehet. Konkrétan semmit nem lehet látni, ha valaki kivilágítatlanul megy.

Az nem kifogás, hogy nem a tiéd a bicikli. Te használod, látod rajta, hogy nincs világítás.

Gyerekként letegeztek???? Jujjjj micsoda tragédia!!

2017. márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs joga letegezni egy gyereket sem szolgálatban, és mi az hogy a te p.csád alatt?
2017. márc. 13. 13:20
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt mind a kettő, a segged alatt, meg a p.csád alatt is, én meg gyerek fejjel, majd összeszartam magam ott.
2017. márc. 13. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:
DE, EGY FELNÖTTNEK joaban áll egy GYEREKET tegezni!
2017. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!