Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan szoltam? Milyen ember...

Jogosan szoltam? Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ugy volt hogy ma delutan kimentem megetettni a cicaim es a kutyaim es akkor a hazunk elott megalt egy kocsi kiszalt belole egy añyuka es egy kisgyerek a kocsi elhajtott vartaka hazunk elott ugy 1 percet erre az anya mondja a kisgyereknek hogy pisiljen ide lehuzta a nadragjat es elkezdet pisilni az utra elottunk. Es akkor en megszolalok neki hogy ez nem wc es az anyuka mondja es akkor nem lehet idepisilni mondtam neki hogy nem nem lehet es meg egy csomo okorseget vagot a fejemhez meg o volt felhaborodva utana visszajott a kocsi es elmentek

Jogosan szoltam?milyen ember az ilyen?


2016. szept. 12. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem semmi közöd nem volt hozzá már ne is haragudj még akkor sem ,ha igazad volt. Honnan tudod, hogy te hogyan kezelted volna a helyzetet , ha mondjuk van egy gyereked és majd behugyozik melletted? :D Nem tudom hány éves vagy, de ez a tipikus magyar viselkedés mindenbe beleszólok dolog...24/f
2016. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves volt a gyereke? Mert nem mindegy, hogy 12 vagy 3. Egy kisgyereknek nehéz visszatartani. Amúgy miért fáj neked? El issza a beton/föld. Bem sz.rtak a kapuba.
2016. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8-9 eves lehetet a gyerek es nem faj nekem csak szerintem illetlenseg odacsinalni mas haza ele plane ha kint vannak az udvaron nem wc hanem ut es egy kanyar is volt ott 2 metere es eleg gyorsan szoktat szaguldozni a kocsik szerencsejuk volt hogy jott auto.Meg par lepesre vannak ott bokrok meg fak is oda is ellehetett volna menni.Meg az en kutyam is meg a szomszed kutyai is es ha a szomszed szol nekik abbol semmi jo nem lett volna.
2016. szept. 12. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Unalmas életed lehet..
2016. szept. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!