Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire gyerekes?

Miért vagyok ennyire gyerekes?

Figyelt kérdés

21 leszek nyáron, és úgy nézek ki mint egy 16 éves. A legtöbb ember nem hiszi el vagy csak nagyot néz amikor mondom hogy 20 éves vagyok. Úgy nézek ki mint egy kis tinédzser lány. Az alakom ilyen: [link]


A hangom kb. olyan mint egy kislánynak, annyira vékony. Cigizek 5 éve, de semmit se mélyít rajta.

Legfőképp a hangom idegesít. :(


Nem akarok öregíteni magamon, csak azt akarom hogy tűnjön el ez a gyerekes kislányos kisugárzásom.


2017. márc. 14. 04:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és most vágtam magamnak frufrut, na ez rohadt nagy hiba volt, mert még gyerekebbnek nézek ki...
2017. márc. 14. 04:38
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Az alamom kb ilyen foton egy modell van eroltetett szexis pozban...nem tudom ebbol mit lehet leszurni. Ha 16 evesnek nezel ki akkor miert nem egy atlagos 16 eves fotojat linkelted be, nem szorszalhasogatas, de ez inkabb most egy onigazolasosdi kerdesnek tunik valodi problema helyett. Mint a lájvadasz fb insta stb fotok, hogy mindenki mondja neked hogy huuuu szeribtem ez nagyon szexi, nekem tetszik stb.

Lehet nem ez vol a celld vele, de annak hat, foleg hogy mar 21! eves vagy. Agyban is nagyon eretlen azt kell mondjam...ezert cigizel hogy melyebb legyen a hangod? Eszednel vagy?!

Amugy meg kb sz.rd le hogy 16 nak nezel ki, majd fogsz meg ennek orulni 30 folott mikor 26-nak fognak nezni.

Orulj neki! Ezt halal komolyan mondom, inkabb arra gyurj hogy agyban felnojj a korodhoz, mert abban en tobb kivetni valot latok, es sokkal tobb pofont kaphatsz miatta mint a kulsod miatt!

2017. márc. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert pont te magad alakítod magad olyanná.:) Meg eléggé sovány is vagy szerintem.
2017. márc. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eljön az az idő, amikor ez nem fog idegesíteni, sőt... :) A dohányzásról pedig leszoknék a helyedben.
2017. márc. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi problem xD

Én élvezem valahol. Lassan 24 leszek, de sokszor néznek 16-7nek x)


Én meg röhögve adom az igazolványomat az eladóknak, azok meg nem győznek bocsit kérni.


Élvezd ki, én is azt teszem ^^


S attól, hogy kidobsz másról egy képet s ahhoz hasonlítod magad az nem szép dolog s nem ugyan az, ami "te vagy". Lehet csinálni fej nélkül is képet.


160cm magas vagyok ált.suli 6. óta :3 súlyom 55ről 52re ugrott 2 évvel ezelőtt annyi a naagy változás xD


Téged miért zavar a fiatalosabb megjelenés? Vannak akik meg irigyek a magunkfajtára. S vannak olyan korombeliek, akik úgy néznek ki, mint valami 30-40éves xD.


Volt meló helyen a nyomulni akarók kikerültek, mert azt hitték diák vagyok xD előny badummm

2017. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2-es te előbb inkább lapozd fel a magyar helyesírás szabályai nevezetű könyvet, utána papolhatsz nekem az agyi érettségről. Kösz.


Bár már megszoktam hogy ezen az oldalon mindenből a legrosszabbat szűrik le, és mindenbe csak a sz@rt látják bele. Le ír az ember két sort és egész jellemrajzot kap. :D


Nem önigazolásképp tettem fel a kérdést. Csak kerestem egy lányt akinek olyan az alkata mint nekem, nem fogok ezért most fürdőruhára vetkőzni és fotózgatni magam hogy belinkelhessem ehhez a kérdéshez.

2017. márc. 14. 14:51
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és egy szóval se írtam, hogy csak azért 5 éve cigizek hogy mélyüljön a hangom. :D
2017. márc. 14. 14:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem értem egyébként, hogy ezen az oldalon miért beszélnek úgy a cigizésről mint valami gonosz sátáni tevékenységről. Mindenki azt csinál magával amit akar. Nem más tüdejét mérgezem hanem a sajátomat. (Nem szoktam mások orra elé fújni a füstöt.)
2017. márc. 14. 15:02
 9/11 anonim ***** válasza:

De kis serodos vagy! Minek kerdezoskodsz, ha nem birod a kritikat? Nem kell itt hepciaskodni, ha nem tetszik a velemeny pontozz le, attol te meg ugyanolyan eretlen maradsz. A reakciodbol is latszik, hogy igazam van....

2-es voltam, csak hogy tudd kit kell lepontozni ;)

2017. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
XD
2017. márc. 14. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!