Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van állandó harc a...

Miért van állandó harc a gyerekes nők és a gyerektelen nők között? Én gyerektelen vagyok, de én állandó feszültséget érzek a két "tábor" között.

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Akkor te jobban tudod. Én se gyerektelenként (jó sokáig azt gondoltam, nem is lesz), se azóta nem érzek feszültséget, pedig csupa nő között dolgoztam eddig minden munkahelyemen, mégse volt soha ezen vita.
2017. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Semmi ilyent nem érzek. Ragorcsoltel a témára.
2017. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Én szívesen hallgatom a gyerekesek véleményét a gyerek vállalásról hiába nem akarok. Szerintem akkor kezdődnek a veszekedések amikor nem hajlandó egy két válaszoló elfogadni a másik véleményét.
2017. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
En sem erzek ilyet. Bar mig nem volt minden gyerekes ra akart beszelni, de vita nem volt.
2017. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell reklámozni és kész. Egy jó érzésű embernek ritka ellenszenves, ha egy nő utálja a gyerekeket és tiltakozik ellene, hogy valaha is legyen neki.
2017. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Mert a gyerektelen sokszor irigyli a gyerekes boldog csaladi hatteret, a gyerekes meg a gyerektelen no szabadidejet es ez frusztraciohoz vezet, amit ugy vezetnek le, hogy egymas dolgat es szerepet degradaljak le es a maguket emelik piedesztalra.


Szinte minden heten tapasztalom mindket tabor eros beszolasait egymasnak.

2017. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
6 na erről beszéltem most te hoztad ide a kötekedést. Mindkét oldalnak van véleménye ez szép is jó de nem kell ilyeneket mondani mert ezzel csak saját magadat minősíted. Megértem ha valaki akar gyereket meg azt is ha valaki nem mindenkinek szíve joga. Egy gyerekesnek is lehet szar élete,egy gyetektelennnek is lehet szar élete és ugyanúgy jó élete is lehet mindkét félnek.
2017. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
A gyerektelen no a gyerekes szemeben rideg karrierista, a gyerekes no a gyerektelen szemeben unatkozo haztartasbeli eltartott feleseg, elozo voltam
2017. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%
Bocsi, nem elozo hanemhatodik, es pont hogy utalom ezt de ez van, sajnos
2017. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

# 5


Te minden vagy, csak jóérzésű nem, az eddigi válaszaid alapján.

Kérdésre:

Én inkább férfiaktól kaptam eddig beszólást, érdekes módon a gyerekes barátnőim, női ismerőseim nem nyüstölnek a témával.

Az előző 76%-os írta le jól, hogy milyen előítéletek miatt van probléma.

2017. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!