Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legérdekesebb...

Mi volt a legérdekesebb dolog, amit valaha tettél?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Autót kezdtem vezetni. Viccen kívül, talán ez a legklasszabb dolog, amiben valaha is részem volt, hatalmas élmény:) Ma először mehettem autópályára:) Hamarosan vizsgázom.
2015. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Amit az egyes írt annyival kiegészítve, hogy elősször motorral, aztán autóval, majd kamionnal.

Ugrottam 4000méterről ejtőernyővel.

Jártam new yorkban...

Semmiképen nem boldog de határozottan érdekes élmény volt 9/11 élőben.

Vezettem tankot, t-34est.

Megmásztam a székesfehérvári videoton kéményt 25. Szülinapomon éjszaka, és onnan néztem meg a napfelkeltét.

Voltam 2 nővel egyszerre, bár fizetős hölgyek voltak.

Voltam fekete nővel.

Jártam észak koreában.


Kb ezek a legérdekesebb emlékeim.

2015. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan kisstilunek fogjak sokan titulalni, de nekem a szerelmek es az utazasok jelentettek a legerdekesebb elmenyeket, az ezek kozben megelt erzelmek szamomra voltak olyan izgalmasak, mint ejtoernyozni vagy hasonlo extrem dolgot muvelni.
2015. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

legérdekesebb dolgok...hm.


19 évesen elkoltoztem Magyarországrol (segitség, ismerosok és lényegében pénz nélkul)

23 éves koromig 23 országban jártam,- mindig egyedul utazgattam és mindig ismerkedtem,-23 féle nemzetiséguvel szexeltem..


a legérdekesebb dolog mégis az, hogy férjhez mentem :))

2015. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kinek mi számít érdekesnek, nekem minden esetre a gyerekkori utazásaim voltak a legérdekesebbek. Másodikos voltam, amikor Ausztriában voltam az iskolámmal, és nagyon sokat túráztunk. Hogy pontosan hol, azt már nem tudom, 8 évesen nekem tök mindegy volt, hogy hol vagyunk, de a látványra a mai napig, húsz évvel később is emlékszem, fantasztikus volt.

Amikor nyolcadikos voltam, akkor jártam először Angliában, az is érdekes volt, nagyon tetszett. Azóta már kétszer is voltam ott, és nagyon szeretnék még sokszor visszamenni, imádtam ott lenni.


Ami még kimondottan érdekes volt, az az esküvőm volt, mivel én előtte sosem volta még esküvőn, fogalmam sem volt, hogy milyen ez az egész a valóságban :)


Meg ugyan eléggé felemás érzelmeim vannak a dologgal kapcsolatban, de tény, hogy rohadtul érdekes volt, amikor 2006-ban Budapesten laktam éppen, és többször is pár méternyire voltam az utcai balhéktól, például egyszer a közvetlen közelemben gyulladt ki egy rendőrautó. Ott dolgoztam a környéken, a munkatársaim be voltak tojva, de engem 19 évesen kötéllel sem tudtak volna az épületben tartani, nekem közelről látnom kellet, hogy mi történik.

Mondjuk nekem Budapesten lakni önmagában is érdekes volt, mert akkor laktam életemben először szülők nélkül, elég messze az otthonomtól, és bár nem voltam ott sokáig, csak egy évet, de annyi új élmény ért, hogy hihetetlen. Pedig nem kisvárosban laktam korábban sem, de azért szülők nélkül egész más volt minden. Volt, hogy reggel elmentem otthonról kenyeret venni, és két nap múlva keveredtem csak haza, mert összefutottam a barátaimmal, és valahogy vitt magával a lendület :D

2015. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megálmodtam egy kis balesetet
2015. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem dolgozni.
2015. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ejtoernyozes
2015. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Végigírtam néhány könyvnyi történetet, és írtam több verset.
2015. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron végigutaztam Európa nagy részét, Marokkóig. Hatalmas élmény volt, sokat formált rajtam.
2015. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!