Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, aki 18 éves, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki 18 éves, én 16ot töltöttem egy hónapja. A barátnőjével nemrég azért szakítottak, mert a lány nem akart lefeküdni vele, de már 1 éve jártak. Bejövök neki, rossz ötlet lenne ha összejönnék vele?

Figyelt kérdés
Mert szerintem velem is szexelni szeretne, mivel már 18 éves, és én nem akarom még elveszteni a szüzességem. De nagyon tetszik, azt hiszem már szerelmes vagyok belé.
2012. márc. 6. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem véletlenül szakított az előzővel, és biztos nem akar megint 1 évet várni...
2012. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És ezt honnan tudod, hogy emiatt szakítottak?


Amúgy én a helyedben megpróbálnám vele, és amint úgy érezném, hogy a szexre megy akkor elhajítanám.


28/n

2012. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát na ez az...Hát egyik barátnőm mondta,aki jóba van a lánnyal!
2012. márc. 6. 15:36
 4/11 anonim ***** válasza:
jó lehet nem azért, de attól még biztos eléggé szeretne már szexelni. számíts rá.
2012. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó azért érthető hogy szakított, egy éve eggyütt voltak és a lány nem akarta..? Vagy nem szerette a lány vagy nagyon gyerek vol még.

Szerintem gyere vele össze, ha nem akarod nem hagyod, de nem is hiszem hogy már rögtön az elején meg akarna fektetni.

2012. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
15-6 a lány,azért nem akart lefeküdni vele!
2012. márc. 6. 15:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet. Gondolom tisztában van vele, hogy veled is várnia kell, de semmiképpen ne várasd egy évet, az rengeteg. Ha 1 év után sem bízol benne, akkor ott valami gond van. Ha tényleg ő a jövendőbeli barátod, akkor beszéljetek egymással őszintén! Mondd, hogy neked mikor lenne optimális, kb mennyit akarsz várni vele stb. A megoldás kulcsa a kommunikáció.
2012. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerinted mennyit kellene akkor várni?
2012. márc. 6. 16:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyere vele össze de szerintem min 1 évig ne feküdj le vele,nagyon éretlen vagy látszik a kérdésedből,ha meg nem vár akkor egy önző köcsög
2012. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem érdemes 15-16 szűzlányokkal kezdeni. 1 év... Aki már aktív, rendszeres szexuális életet élt, annak ez rengeteg idő.
2012. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!