Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy igazi társ?

Milyen egy igazi társ?

Figyelt kérdés
Szerelem, szeretet.
2017. márc. 15. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Feltétel nélkül szeret azért, aki vagy, és képes önzetlen lenni, de ez nem azt jelenti, hogy magával már nem tödődik.
2017. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1essel nem tudok teljesen azonosulni. Mert fordítsuk meg a dolgot! Ha én igazi társ akarok lenni, akkor nem támaszthatok a párom irányában semmilyen feltételt? Pl. nem baj, ha üt-ver, vagy ha megcsal? Feltétel nélküli szerelem nincs, feltétel nélküli szeretetet is csak szülő-gyerek kapcsolatban tudok elképzelni, de még az is ritka, hogy 100%ban az volna.
2017. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb nem belegondolni. Mert amikor azt teszem mindig csak el kell menekülni a valóságból, hogy elfelejtsem nekem sosem lesz olyan.
2017. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2-es. Az említett dolgok, már extrém esetek, amikor nyilvánvaló, hogy az a kapcsolatnak nem lesz jövője. Szerintem ez egy alap dolog, hogy ne bántsuk azt akit szeretünk, ha már fizikai bántalmazás történik, akkor ott már idegrendszeri problémák vannak. Nem tudom, lehet ez a mai világban nem divat...
2017. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!