Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az az igazi, őszinte, szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az igazi, őszinte, szeretetteljes kapcsolat, ahol a másikat tartjuk a " legjobb dolognak az életünkben ", mikor azt érezzük valóban vele vagyunk teljesek! Egyet értetek? Vagy van cáfolat?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az első résszel, az élet annyira bonyolult, és szövevényes, hogy nem lehet kiválasztani egy "legjobb" vagy "legfontosabb" dolgot.


Persze fontos az amit mondasz, de szerintem ennél jóval fontosabb a megértés, meg a törődés, a másik iránti tisztelet, szeretet. Ezek nélkülözhetetlenek egy jó kapcsolatban, hiába esküdözik a másik, hogy én vagyok a legjobb dolog az életében.


Ismerek egy nagyon jó párt, akik középiskolás koruktól együttvannak a legnagyobb szeretetben. Mégis, mikor a srácot megkérdezték, hogy mi a 3 legjobb dolog az életben, egyik sem a barátnője volt.


A teljesség egy másik dolog, szerintem az embernek egyedül is teljesnek kell tudni lenni. Félreértés ne essék, én is érzem a páromon, hogy kiegészít engem, de nélküle is teljesnek érzem magam.

2016. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:
61%
Nem értek egyet. A fentiek nem egy kapcsolatot írnak le számomra, hanem támaszkodást, fuggést.
2016. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az valóban függés a másiktól és ragaszkodás. Mintha egyedül egy nagy nulla lennél, ha nincs melletted a szeretett személy, akkor mintha nem is léteznél, mert képtelen vagy arra, hogy egyedül is boldog légy, és feltaláld magad.

Az a jó kapcsolat, amikor pl. mind a két fél megtartja az egyéniségét és szabadságát, és egyedül is képesek a boldogságra, a mosolygásra. Pl. képesek egyedül elmenni a másik nélkül buliba, megbíznak egymásban és jól érzik magukat egymás nélkül is.


És mi van, ha szétmentek? Akit eddig az "életed értelme" címszóval illettél, az már nem az lesz. De rá kell jönnöd, hogy nélküle is van élet.


Ne akarj függni a másiktól!

2016. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En hasonlokeppen erzek. Viszont volt mikor evekig par nelkul voltam es tudtam elni ugy is :) Ill a ferjemmel is megesett ugyanez,meg az is hogy hosszabb ideig rossz kapcsolatban elt amibol aztan kilepett es nem ment bele masikba rogton hanem hagyott idot maganak h feldolgozza kb egy ket evet. Vannak azert masok is az eletunkben. Csaladjaink kicsit problemasak igaz de megvagyunk veluk es par barat,de egymast szeretjuk a legjobban es tamaszt,vigaszt is nyujtunk ha kell,joforman sokmindenben tenyleg csak egymasra szamithatunk. Persze nem megalkuvas sem a kapcsolatunk,hisz van szeretet,szex is. Vannak akik egyedul elnek,vagy parban de nem szamithatnak a masikra. En azokat jobban szanom. Persze lehet mondani,hogy mi van ha nem lennen egymasnak. Ugye irtam megtudtunk allni a labunkon egyedul is. Neha az ilyen kerdeseket is olyanok irjak ki akik maganyosak/vagy rossz kapcsolatban elnek es meg akarjak erositeni magukat,hogy nem kell senki nekik,kozbe meg de jo lenne...
2016. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok.Meg annyi,hogy nem teljesen rad gondoltam kerdezo,mikor azt irtam kik irnak ki ilyen kerdeseket... Viszont lattam mar nem egyet ahol csak azt a visszaigazolast vartak,hogy igen persze ez kapcsolat fuggoseg.
2016. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
..
2016. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 ???


Nem úgy értem, hogy egyedül nem lehet teljes és boldog az ember.. Kell a függés! Szó sincs ilyenről! :D


Négy éve vagyok egyedül! És nem keseredtem meg, nem lettem előítéletes, irígy másokra, antiszociális.. vagy bármi ilyen!


Csupán az érdekelt volna, hogy más mit gondol!? Mit érzünk a szerelmen kívül, mikor úgy érezzük megtaláltuk az " igazit ,, ??


Persze sok jó dolog lehet az ember életében, van is .. Kell is !

De arra értettem, pl.; mikor együtt laknak már a párok, hogy az egyik otthon várja, a másik siet hozzá, és még ha rossz is volt a nap, megnyugvást / boldogságot ad neki, hogy ott a másik mellette.



Teljes egyedül is lehet az ember, nyilván való! Nem is szabad, hogy hiány érhetünk legyen!

De, nem jó dolog.. találni egy olyan embert, akire ha rénézel eszedbe jut, " benne meg van az, ami bennem nincs, és az is, amit eddig kerestem másban " vagy ilyesmi!


Ma már nincsenek ilyen kapcsolatok !?

2016. szept. 21. 09:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Kevés ilyen kapcsolat van sajnos.Én szerettem a párommal így élni, jó volt.Passzoltunk és a nehézségeket is könnyebb volt együtt leküzdeni.Persze ő most másként gondolta elment.Remélem találok még valakit akivel egymást tartjuk a legjobb dolognak:).
2016. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!