Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megéri várni egy igazi fiúra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni egy igazi fiúra, igazi szerelemre? (meleg vagyok)

Figyelt kérdés

Telik az idő a hónapok évek és sehol semmi. Alkalmit nem akarok, nem tudnék ugy szexet nem érezném jól magam. De telik az idő és attól félek,hogy kifutok belőle és öregként kinek kellek majd?

Vagy inkább élvezni kéne az életet? Minél több jóképű sráccal ágyba bujni és nagyokat kefélni? Nem is tudom mi lenne a helyes.

Volt időszak amikor sürgettem, folyamatosan kerestem, de nem találtam meg az igazit. Ma már nem sürgetem, a munkám miatt már nem is lenne annyi időm a társkeresésre.

Szomoru vagyok és magányos. Hiába jól fizető munkám van, nem vagyok boldog benne a pénzzel se ha nincs mellettem egy társ.



2016. aug. 24. 22:12
1 2
 1/17 kovpet ***** válasza:
100%

"Nem is tudom mi lenne a helyes."


Ne mástól várd el, hogy a te életed élje. Azt csináld, ami szerinted jó neked és ebben ne gátoljon semmi. A törvényeket persze tartsd be és ne bánts meg senkit se fizikailag se érzelmileg, de amúgy szabad a pálya. Sok sikert!

2016. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Várni nem. Keresni igen.
2016. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Nézd! Én azt mondom, hogy FIATALON ÉLLVEZD amennyire csak lehet, mert SOHA nem kapod vissza a fiatalságod. Én pl tök 16-nak érzem magam a mai napig. Pedig lassan dupla annyi is leszek :D És az igazi meg majd jön, de addig várni és unatkozni. Azonban bármit teszel csak úgy tedd, hogy élvezed is. Ne azért, mert mások mondják. Én kb 24 évesen jöttem rá, hogy jobb ha letojom mások véleményét. Nem ők élik az életem... Sok sikert! :)
2016. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
7%

ha gazdag leszel 60 évesen is 20 éves srácokat fogsz dugni.

De ha úgy érzed átlagember maradsz akkor most élvezd a szexet.

2016. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha meleg vagy akkor nem
2016. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 évesen találtam meg a párom. 1,5 éve vagyunk együtt boldogok. Előtte semmi, még ismerkedés sem volt senkivel.


25f

2016. aug. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Élvezni kell az életet, de az nem feltétlenül azt jelenti, hogy "minél több jóképűvel", de azért 0-nál többel :) Később bánni fogod, ha nem tettél semmit évekig.
2016. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 pschmith ***** válasza:
81%

Megéri, mert azzal akit majd szeretni fogsz sokkal jobb lesz bármelyik együttlét is mint, az összes egy éjszakás együtt véve :)

S tényleg nem tudhatod, hogy mikor jön majd az igazi :D

Úgyhogy ettől függetlenül még ÉLD AZ ÉLETET :p

De ne csak most fiatalon, az egész életedet úgy éld, hogy élvezd és légy boldog. Ne szalassz el semmit!

2016. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt tedd, amit belülről jónak érzel!
2016. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Abszolút egyetértek az első válaszolóval, és azokkal akik azt írták, hogy ezt a döntést neked kell meghoznod.


Ha egy ilyen kérdést írsz ki, akkor a többség a saját erkölcsi kódexét fogja ideírni válaszként.

Akik várnak az igazira és elvei vannak, ők ebben támogatnak, akik pedig alkalmiznak, ők pedig ebbe az irányba terelnek.

Szerintem mindkettő lehet "helyes" elvégre a te életedben a te döntéseidet csak te hozhatod meg.

2016. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!