Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még olyan fiúk, akik...

Vannak még olyan fiúk, akik azt bírják, ha a lány kicsit lazább és fiúsabb?

Figyelt kérdés
Úgy értem, biztosan vannak csak még nem találkoztam egy olyan fiúval sem, aki bírta volna. Rövid barna hajam van. Rocker vagyok és ez nálam abban mutatkozik meg, hogy fiúsabb vagyok. Ezt úgy kell érteni, hogy szívesen hordok kockás inget, bő fazonú pólókat és imádom a bakancsomat.
2017. márc. 15. 14:58
 1/4 anonim válasza:
Hány éves is vagy?
2017. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem ez a stílus mindig is bejött,ha megvannak azok az alapvető női tulajdonságok amik vonzóvá teszik a "fiussága" melett.

volt is egy ilyen barátnőm,de mellette érezni lehetett h férfi vagyok.Azóta meg nem találtam még ilyet


de ismertem olyat is aki mellett ezt nem lehet érezni tehát az ugrott.Plusz ha biszex vagy leszbi volt.akkor meg pláne

2017. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelen! :D Persze van azért egy határ, ami után már inkább taszító ez a fiússág, mintsem megnyerő, de ha a lány tudja tartani az egyensúlyt, akkor nincs gáz.
2017. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
alapvetően igen, bár hosszu haj párti vagyok( persze ha jól áll a rövid akkor mind1)
2017. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!