Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúsabb csajok rémisztőek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúsabb csajok rémisztőek? Inkább csicsa-p. I. c. s. a kell a pasiknak már?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a fiúsabb szokàsaim miatt nem kellek a pasiknak. Az elején minden szupi, tetszik nekik, hogy sportos az alakom, vékony vagyok stb. De mikor megtudják, hogy boxolok, motorozok, szeretem a kocsikat , de szeretek bütykölgetni is járgányokat és hogy nem sminkelek.. Akkor megpattannak, mondván nekik csaj kell nem egy csajbőrbe bújt pasi. :O


Ez tényleg ekkora baj srácok , hogy nincs műkörmöm de néha festem azert lakkal, természetes hosszu hajam van és nem mű, nincs rohadt hosszú tűsarkúm és mini szoknyàm.??


Inkább bújok farmerba mint szoknya/harisnya kombóba. De normálisan öltözöm mint a többi annyi kivétellel , hogy nincs szoknyàm meg magassarkúm. (Nyilván nagyobb alkalmakkor felöltözök csinosan)


Gáz, ha nem a sminkelés a témám nő létemre?


Valaki komolyan fejtse ki légyszi, hogy miért probléma az, hogy nem "lànyos" dolgokkal foglalkozom!



2017. febr. 9. 18:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen lányt, tartós párkapcsolatban (4év)
2017. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Nincs motorom, kocsim és nem szeretem a küzdősportokat, ahol az emberek ok nélkül ütik egymást (vagy pénzért).


A ruhád és külsőd fiús részei semmit nem jelentenek. Smink sem érdekel.


A viselkedésed lehet rossz inkább...

2017. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem a magassarkú, a smink és a műköröm hiánya miatt nem tetszel a pasiknak, sokkal inkább a fiús viselkedés és érdeklődés miatt, mert nincs benne nőiesség.
2017. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Miben nyilvánul meg a nőiesség?
2017. febr. 9. 18:10
 5/21 anonim ***** válasza:
17%

Ha már a boxot hoztad fel, mint sportot...

Női sportok, hobbik pl. az aerobik, balett, jégkori, stb.

2017. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Nekem, semmi bajom az ilyennel.

A párom, imád motorozni.

Lazán benzintankot cserélt a kocsiban.

Az meg kimondottan jó, hogy nem keni magát, mint egy falat.

Meg kell találnod a megfelelő pasit.

2017. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon nem szimpatikus, hogy így leszólod azokat, akik nem olyanok, mint te.
2017. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, az a gond, hogy te szembeállítod magadat a plázacicákkal, és ez kétségkívül egy kényelmes összehasonlítás. Hogy hol található az igazi nőiesség? Valahol a kettő között. Nem kell egy kiló smink, de egy nőnek a viselkedése nőies, finom, odaadó. Egy nő felöltözik nőiesen (nyilván nem minden nap, de nem csak amikor mentek valahová)ami nem egyenlő a plázacica szerkóval, de ettől még nőies. Egy nő csábít. Érzékien. Te szoktál? Egy nő kreatív módon kialakítja a lakóhelyét és otthonná varázsolja. Motort bütykölni egy férfi is tud, de színt és harmóniát vinni az otthonába már inkább egy nő.


Biztos lehetsz benne, hogy nem a műköröm hiányzik, hanem valami egészen más.

2017. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat
2017. febr. 9. 18:33
 10/21 anonim ***** válasza:
+1
2017. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!